een senior adviseur een junior adviseur (vacaturenummer DSO 44) I997-7/s GEODESIA Gemeente Den Haag Wie wil werken aan het verder ontwikkelen en uitbouwen van de afdeling Landmeten en Vastgoed? Den Haag timmert stevig aan de weg. Direct in het stadshart ontstaat Den Haag Nieuw Centrum, een project waar inmiddels zo'n 5 miljard gulden mee is gemoeid. Ook op andere plaatsen in de stad bepalen bouwactivi teiten het straatbeeld. Van stadsvernieuwingsprojecten tot de ontwikkeling van de nieuwe woonwijk Wateringse Veld. De dienst Stedelijke Ontwikkeling (ruim 800 medewerkers) is bij de meeste van die bouw projecten direct betrokken. Het Ontwikkelingsbedrijf van deze dienst zoekt voor de afdeling Landmeten en Vastgoed enkele nieuwe krachten om nog beter te kunnen voorzien in de behoefte van klanten aan vastgoedinformatie over de Haagse regio en uit transacties met deze klanten kostendekkende inkomsten te genereren. De afdeling Landmeten en Vastgoed bestaat uit drie eenheden: twee productie-eenheden en een stafeenheid. De stafeenheid is een verzameling van ondersteunen de en sturende functies en is belast met strategie, marketing, productinnovatie, accountmanagement en advisering aan klanten. Daarnaast houdt deze staf eenheid zich bezig met de planning en control, financiële administratie, secretariële werkzaamheden en grafische automatisering. Voor de stafeenheid zoekt Landmeten en Vastgoed: (vacaturenummer DSO 43) Taken Verrichten van de meer complexe werkzaamheden op het gebied van strategie, marketing, product innovatie, accountmanagement en advisering aan klanten. Daarbij hoort ook het maken van infor matie-analyses. Eisen afgeronde universitaire studie geodesie goede communicatieve vaardigheden aantoonbare kennis van marketing en account management klantgerichte instelling relevante werkervaring Uren/salaris 36 uur/salaris afhankelijk van kennis en ervaring, max. 7.207,- bruto per maand (schaal 11) Taken Verrichten van werkzaamheden op het gebied van strategie, marketing, productinnovatie, account management en advisering aan klanten. Daarbij hoort ook het maken van informatie-analyses. Eisen - afgeronde universitaire of HBO-studie geodesie goede communicatieve vaardigheden - kennis van of affiniteit met marketing en accountmanagement - klantgerichte instelling Uren/salaris 36 uur/salaris afhankelijk van kennis en ervaring, max. 6.240,- bruto per maand (schaal 10) zie vervolg 350

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 58