2 hoofden een senior procesbeheerder (vacaturenummer DSO 41) GEODESIA 1997-7/8 De productie-eenheden beheren vastgoedinformatie bestanden (topografie, kartografie, bedrijvenregister), leveren vastgoedinformatie (o.a. kadastrale), verzor gen maatvoering bij bouwactiviteiten en zijn betrok ken bij verkoopactiviteiten van producten van de afdeling. De ene eenheid richt zich vooral op de nog te ontwikkelen stad, de andere op de bestaande stad. Voor de productie-eenheden zoekt Landmeten en Vastgoed: (vacaturenummer DSO 40) Taken Leiding geven aan de medewerkers (ruim 17 formatie plaatsen), beleid ontwikkelen voor een optimaal functionerende productie-eenheid, zorg dragen voor de beleidsuitvoering en participeren in het manage mentteam van de afdeling. Eisen academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur studie geodesie - teamspeler - goede communicatieve vaardigheden - leidinggevende kwaliteiten - affiniteit met bedrijfsmatig werken binnen openbaar bestuur - strategische doener ruime ervaring Uren/salaris 36 uur/salaris afhankelijk van kennis en ervaring, max. 8.214,- bruto per maand (schaal 12 indicatief) Taken Eindverantwoordelijkheid voor de werkprocessen en de efficiency daarvan waarborgen, organiseren van de uitvoering van opdrachten binnen die werk processen (waar nodig door uitbesteding van werk zaamheden) en begeleiden van medewerkers. Eisen afgeronde HBO opleiding geodesie organisatietalent - goede communicatieve vaardigheden - klantgericht Uren/salaris 36 uur/salaris afhankelijk van kennis en ervaring, max. 6.240,- bruto per maand (schaal 10 indicatief) Interesse? Bel voor meer informatie met dhr. E. Scheltes, hoofd Landmeten en Vastgoed, (070) 353 6264 of dhr. J.P.A. van den Berg, kwartiermaker, (070) 353 6266 Reacties Stuur binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie met curriculum vitae naar de: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Personeelszaken t.a.v. dhr. E.A.E. Boutkan o.v.v. DSO vacaturenummer Postbus 12655 2500 DP Den Haag De Dienst Stedelijke Ontwikkeling voert een actief beleid voor de instroming van vrouwen, gehandicapten en allochtonen. Zij worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren 351

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 59