A landmeetkundig medewerker v/m I Velsen, een stad om mee in zee te gaan I Velsen is een stad met zeven afzonderlijke woonkernen met elk hun eigen karakter en historie. Wat maakt Velsen tot zo'n veelzijdige gemeenteDe ligging aan open zee, het Noordzeekanaal en het grootste sluizencomplex ter I wereld. Maar ook de bedrijvigheid rond de visserij in het havengebied van l|muiden. Eu natuurlijk het prachtige achterland met historische buitenplaatsen, bos, duinen en strand. Dit alles maakt Velsen tot een veelzijdige I gemeente van ruim 5.000 ha en met meer dan 66.000 inwoners. Wie in Velsen woont of werkt heeft een streepje voor, want Velsen heeft méér. Kortom-, Velsen, een stad om mee in zee te gaan. De afdeling Onroerende Zaken Belastingen bestaat uit vier werkeenheden: Landmeten, Belastingen, Grondzaken en Bouwzaken. De werkeenheid Landmeten bestaat uit 6.65 formatieplaatsen. Door het vertrek van één van onze medewerkers bij de werkeenheid Landmeten ontstaat de vacature (op basis van een werkweek van 36 uur, invulling in deeltijd is mogelijk) Functie-informatie: - het maken van landmeetkundige berekeningen voor o.a. bestemmings- en reconstructieplannen en grond- verkopen; - het uitwerken van metingen en actualiseren van de Grootschalige BasisKaart van Velsen (GBKV) met gebruik van het Interactief Grafisch Ontwerp Systeem IGOS); - het vervaardigen van matenplannen en tekeningen t.b.v. grondtransacties; - het muteren en actualiseren van digitale kadastrale kaarten t.b.v. het gemeente kadaster; - voorbereiding en uitvoering van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden; - het ontwikkelen van en adviseren over toepassingen op het landmeetkundig vakgebied en bij de opbouw van het gemeentelijk vastgoedregistratie- en informa tiesysteem. I Functie-eisen: I - afgeronde studie hbo-geodesie of mbo-landmeet- kunde met aanvullende opleiding en aantoonbare ervaring; I - ruime kennis van en ervaring met automatisering; I - ervaring met een CAD/GIS-systeem, bij voorkeur IGOS; - accuratesse en goede contactuele eigenschappen; - goed in teamverband kunnen functioneren. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en opleiding en ervaring maxi maal f 4.387,- per maand bij een volledige betrekking (indicatief functieschaal 7), eventueel te vermeerderen met een arbeidsmarkttoeslag tot maximaal f 4.970 - bruto per maand. Inlichtingen: Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer ing. J.A. Blom, senior landmeetkundige/coördinator land meten, tel. (0255) 56 73 94 of met de heer G.N.M. Hille, personeelsconsulent, tel. (0255) 56 73 56. Voor deze functie zijn de gebruikelijke rechtspositiere gelingen van de gemeente Velsen van toepassing en vindt inspraak bij de selectie plaats van een perso- neelsdelegatie. Het personeelsbeleid van de gemeente is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Ter bevorde ring van een evenwichtige man-vrouw-verhouding in de organisatie, worden vrouwen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie dient u i.v.m. de vakantie periode uiterlijk voor I september 1997 te richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Velsen, t.a.v. de heer G.N.M. Hille, Postbus 465, 1970 AL llmuiden. 352 1997-7/8 GEODESIA Umuiden/Santpoort-n/Santpoort-z/Driehuis/Velsen-n/Velsen-z/Veiserbroek

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 60