A Neitraco Engineering bv kunnen concreet de inbreng van de Ravi in de vervolgdiscussie en de be leidsvoornemens van het kabinet aan de orde komen. Bij dit laatste punt heeft BIZA toegezegd na te gaan op welke wijze het Ravi-werkveld bij de beleidsvoornemens van het kabinet kan worden betrokken. Tenslotte heeft het Ravi-bestuur een ronde tafel-bijeenkomst gepland met het Ravi-bedrijvenplatform om geza menlijk de gewenste richting rondom de prijsvorming en toegankelijkheid van GI-overheidsbestanden te bespre ken. Governmentalgeo-information at what prieel In June 1997 the Dutch government published a discussion paper on use of governmental information and public datasets. This article presents the main topics of this report and summarizes the discussions. [1] Berends, J., Geo-informatie van de overheid: wat mag dat kostenEen onderzoek naar de praktijk van prijzen van geo-informatie bij de overheid. Geodesia 1997 no. 6, p. 251 e.v. [2] Berends, J., Geo-informatie van de overheid: wat mag dat kostenIssues voor de discussie aangedragen door de werkvloer. Geodesia 1997, no. 7/8, p. 305 e.v. [3] Naar toegankelijkheid van overheidsinformatie. Beleids kader voor het vergroten van de toegankelijkheid van overheidsinformatie met informatie- en communicatietechnologie. Ministerie van Binnenlandse Zaken, Den Haag, juni 1997. [4] Eindrapport Werkgroep Markt en Overheid (werkgroep Cohen). Ministerie van Economische Zaken, Den Haag, februari 1997. [5] Terug naar de Toekomst (BIOS-3). Over het gebruik van ICT in de openbare sector, Ministerie van Binnenlandse Zaken, Den Haag, juli 1995. [6] Besluit Informatievoorziening Rijksdienst 1990, inclusief de Methode voor kostenverrekening van de informatievoorziening in de openbare sector (TK 1990/91, 20644 no. 14). [7] Commercialisering van geo-informatie. Een drietal rapportages ter ondersteuning van de Ravi-discussie 1997, Ravi-publicatie 97-4, Amersfoort, 1997. Landmeter/Maatvoerder Assistent Landmeter/Maatvoerder Groepsleider Leidingregistratie Tekenaar Leidingregistratie 383 GEODESIA 1997-9 Summary Literatuur Neitraco Engineering b.v. is een ingenieursbureau met afdelingen voor landmeet kunde, leidingregistratie, civiele- en milieutechniek, bouwkunde, elektro en in strumentatie, werktuig bouwkunde en piping en apparatenbouw. Wij voeren opdrachten uit op of vanuit onze kantoren in Amsterdam, Bunnik, Eindhoven, Roosendaal, Weert en Antwerpen als mede op locatie bij de opdrachtgever. Voor de sectoren Landmeetkunde en Leidingregistratie zoeken wij kandidaten voor de volgende functies: mbo opleiding landmeetkunde en/of civiele techniek aantoonbare werkervaring en bij voorkeur ervaring met dg DIALOG Topografie in bezit van rijbewijs B mbo opleiding en/of relevante werkervaring in bezit van rijbewijs B aantoonbare ruime ervaring in zowel analoge als digitale verwerking van liggingsgegevens leidinggevende capaciteiten ervaring als handmatig tekenaar en enige ervaring met gangbare CAD-systemen voor leidingregistratie Voor nader gewenste informatie of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact opnemen met de heer ing. G.J. Beekman, tel. 030 656 46 64. Uw sollicitatie kunt u richten aan Neitraco Engineering b.v. afd. GCB, Postbus 162, 3980 CD Bunnik.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 33