medewerker landmeten (m/v) Natuurmonumenten MEDEWERKER KARTOGRAFIE 1997-9 GEODESIA gemeente WOERDEN Woerden ligt centraal in Nederland aan de rand van het Groene Hart. De gemeente heeft haar ruim 36.000 inwoners veel te bieden: goede woonmogelijkheden, een monumentale binnenstad, recreatieve voorzieningen en een hoog voorzieningenniveau. De gemeentellijke organisatie is opgebouwd uit de vier diensten Openbare Werken, Welzijnszaken, Financiën, Informatie Personeel en Organisatie alsmede een stafafdeling Bestuursondersteuning. Bij de gemeente werken ongeveer 240 mensen. Bij de dienst Openbare Werken, afdeling Stadsontwikke ling, bureau Grondzaken, is de functie vacant van voor 36 uur per week. De functie is vooralsnog tijdelijk voor een periode van 3 jaar. De functie De aan te stellen medewerktst)er - wordt belast met landmeetkundige werkzaamheden voor de gehele dienst - is verantwoordelijk voor hel door de gemeente te ver strekken en te vervaardigen kaartmateriaal zowel analoog als digitaal - verricht overige op het bureau voorkomende werkzaam heden. Wie zoeken wij De geschikte kandidaat heeft een relevante opleiding op HBO-niveau. Daarnaast beschikt de juiste kandidaat over - ervaring met Arc/INFO, landmeetkundige module - bij voorkeur buitendienstervaring - goede contactuele vaardigheden - de bereidheid van het volgen van opleidingen m.b.t. het vakgebied. Wat wij bieden Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt voor deze func tie een salaris geboden in salarisschaal 7 of salarisschaal 8 (maximaal f 4.387,-- respectievelijk f 4.970,— bruto per maand). Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. Zwaneveld, chef afdeling Stadsontwikkeling, telefoon 0348-428330. De gemeentelijke organisatie streeft ernaar een afspiege ling te zijn van de samenleving. Aan groepen die ver houdingsgewijs in onze organisatie zijn ondervertegen woordigd wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gege ven. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 45, 3440 AA Woer den. Vereniging Vereniging Natuurmonumenten vraagt voor de kartografi- sche sectie van haar afdeling Beheeradministratie een M/V (full-time) vooralsnog voor een periode van 2 a 3 jaar met als stand plaats: 's-Graveland. Op deze afdeling met een bezetting van 10 medewerkers wordt o.m. de eigendomsadministratie van de bezittingen van Natuurmonumenten met een gezamenlijke oppervlakte van ruim 75.000 ha gevoerd. Functie-inhoud De werkzaamheden worden verricht o.m. met behulp van een Vastgoed Informatiesysteem (GIS) en zullen ondermeer bestaan uit: het invoeren, bewerken en uitvoeren van grafische ge gevens; het programmeren/ontwikkelen van kleine toepassings programma's in het Geografisch Informatie Systeem; het ondersteunen van andere afdelingen bij het gebruik van het GIS; overige werkzaamheden op de kartografische afdeling; de verhouding uitvoerend werk versus ontwikkeling be draagt 80 - 20. Functie-eisen Van de nieuwe medewerker/ster verlangen wij: een relevante opleiding van een stevig MBO-niveau; ervaring in het werken met geautomatiseerde grafische systemen, bij voorkeur ARC/INFO, ArcView en SDE; ervaring in het programmeren, bij voorkeur in een gra fische omgeving; inzicht in geografische informatiesystemen; kennis van topografie en de werking van het kadaster. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tot max. f 4.163,- per maand. bruto Voor nadere informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H. Blikman, hoofd van de af deling of met afdeling Personeelszaken via telefoonnummer (035) 655 99 33. Belangstellenden dienen schriftelijk te solliciteren. Hun brief moet uiterlijk 30 september a.s. in het bezit zijn van afd. Personeelszaken, Postbus 9955, 1243 ZS 's-Graveland. 410

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 60