HBO'er v/m met heldere visie op geodesie die zorgt voor optimale productieprocessen Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 411 GEODESIA 1997-9 Rijkswaterstaat, een onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeersveiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij goed naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organi satie moet daarom haar bijdragen leve ren in goede balans tussen sociaal- economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplos singsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die technisch en wetenschappelijk worden ondersteund door 6 specialistische diensten. Een van die specialistische diensten is de Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewer kers een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informatica, infor matie-technologie, kennis en adviezen. Momenteel vindt er een cultuuromslag plaats naar een productgeoriënteerde organisatie, waar men zich sterk maakt voor een kostenbewuste, klantgerichte en zakelijke werkwijze. Uw standplaats is Delft. U gaat als (hoofd)projectleider Productiestaf werken bij de stafafdeling TGTS van de hoofdafdeling Topografische Geo- informatie (TG). Deze hoofdafdeling is verantwoordelijk voor het produceren en op de markt brengen van alle door de klant gewenste, en (min of meer) gestandaardiseerde geo-informatie- producten, inclusief de advisering over het gebruik daarvan. De zes medewer kers van de stafafdeling geven namens de productieafdeling TGT vaktechnische ondersteuning en advisering aan vijf regionale onderafdelingen. Daarbij coördineren en beheren zij de verschil lende processystemen. Als (hoofd)- projectleider krijgt u niet alleen te maken met technisch-inhoudelijke zaken. Het productiegereed maken van technieken (inclusief de implemen tatie en organisatie) geeft aan deze 'groei-functie' een extra dimensie. Taken Mede faciliteren van de productie processen van de afdeling TGT: vaktechnische ondersteuning, voorlich ting, procesdocumentatie, zorgen voor adequate productiemiddelen en initiëren van procesverbetering optreden als projectleider of -mede werker bij procesverbeterings- of productontwikkelingsprojecten stimuleren van een doelmatig en efficiënt gebruik van de geodetische technologie in de productieprocessen van de afdeling TGT. Eisen HBO Landmeetkunde/Geodesie of vergelijkbaar werk- en denkniveau grondige kennis van en heldere visie op de geodesie volwaardige gespreks partner van de productie-afdelingen en andere afdelingen binnen de MD vermogen tot projectmatig werken goede communicatieve, organisatori sche en samenwerkingsvaardigheden. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 5.032,- bruto per maand (schaal 8 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de heer ing. IJ.W. van der Bent, telefoon (015) 269 14 09, de heer A.C. Boogaard, telefoon (015) 269 14 57 of mevrouw C.G.M. de Rooij, personeelszaken, telefoon (015) 269 12 14. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u, binnen 14 dagen en voor zien van een curriculum vitae, richten aan RWS Helpdesk, postbus 272, 3700 AG Zeist, onder vermelding van vacature nummer 971470/G op brief en envelop. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 61