Gemeente Rijswijk A COÖRDINATOR VASTGOEDINFORMATIE m/v 413 GEODESIA 1997-9 Rijswijk is een zelfstandige gemeente centraal gelegen in het stedelijke gebied van de Randstad. Hier wonen bijna 47.000 en werken ruim 30.000 mensen in een parkachtig opgezette gemeente voorzien van alle scholings- en ontspanningsmogelijkheden. De dienst Openbare Werken is verantwoordelijk voor de inrichting en het beheer van de openbare ruimte. De sectie Landmeten Vastgoed van de afdeling Civiele Techniek is een onderdeel van de dienst Openbare Werken. Bij deze sectie staat de volgende vacature open: voor 36 uur per week Naast de reguliere taken (bijhouden van basiskaarten, kadastrale informatie en de landmeetkundige begeleiding van uitbreidingsplannen) heeft deze sectie een belangrijke taak op het gebied van vastgoedinformatie. Hiertoe is een vastgoedinformatiecentrum ingesteld, met als doel een gemeentebrede ontsluiting van vastgoedinformatie. Het GIS maakt hier een groot deel van uit. Rijswijk maakt hiervoor gebruik van Intergraph producten. Daarnaast gaat het om het mede ontwikkelen van en vormgeven aan het gemeentelijk vastgoedloket 2000. Functie-informatie: vormgeven aan het beleid op het gebied van de vastgoedinformatie en dat beleid vertalen in operationele acties; initiëren en tot stand brengen van gestructureerde vastgoedinformatie (de vastgoedgegevens, die verspreid zijn over de gehele organisatie en eventuele externe bronnen, tot eenduidige vastgoedinformatie vormen); een inhoudelijke bijdrage leveren aan de opzet en verdere uitbouw van het gemeentelijke vastgoedinformatie centrum; vervullen van een voortrekkersrol bij de totstandkoming van belangrijke inhoudelijke producten. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau, aangevuld met relevante cursussen op het gebied van vastgoedregistratie/GIS; een duidelijke visie op vastgoed en bekendheid met ontwikkelingen op dit gebied; ervaring op het gebied van implementatie van vastgoedprojecten; sociale en communicatieve vaardigheden en klantgericht denken; bereidheid tot het volgen van vakgerichte opleidingen; gevoel voor bestuurlijke (gemeentelijke) verhoudingen; relativeringsvermogen. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3413,- en maximaal 5613,- bruto per maand in salarisschaal 9 bij een 36-urige werkweek. Een toelage tot het maximum van salarisschaal 10 6240,-) behoort tot de mogelijkheden. Procedure In onze organisatie werken op deze functie verhoudingsgewijs minder vrouwen dan er op de arbeidsmarkt beschikbaar zijn. Wij willen deze kans benutten om meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom zullen in dit geval vrouwen bij gelijke geschiktheid voorkeur krijgen boven mannelijke gegadigden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer F. van Herwijnen, hoofd van de afdeling Civiel Techniek, telefoon (070) 395 95 67. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan ^FS Burgemeester en Wethouders van Rijswijk, Postbus 5305, 2280 HH Rijswijk, onder vermelding van ^FS4 vacaturenummer GV/97/05. ^FF Acquisitie naar aanleiding van deze publicatie wordt niet op prijs gesteld. ^FS

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 63