GE"EEBTESPIJKENISSE LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER 1997-9 GEODESIA EEN JONGE, MODERNE STAD De organisatie bestaat uit drie sectoren. Het managementteam c^sSkS. .fry bestaat uit de verschillende directeuren, onder voorzitterschap van de gemeentesecretaris. De sector Ruimtelijk Ontwikkeling en Beheer verricht taken op het gebied van de ontwikkeling van de stad, de (her)inrichting, het beheer en het onderhoud van het openbaar gebied. Door de invoering van de 36-urige werkweek en de daarbij beschikbaar gestelde herbezettingsgelden is bij de afdeling Eigendommen de vacature ontstaan van: De functie: U zult onder meer ingezet worden op de volgende werkzaamheden: - het verrichten van landmeetkundig veldwerk m.b.v. een zelfregistrerende tachymeter en het verwerken van deze metingen met het CAD-systeem Microstation; - het zelfstandig opzetten van matenplannen; - het bijhouden van de digitale basiskaart; - het vervaardigen van tekeningen t.b.v. diverse doeleinden. Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau (MTS-Landmeetkunde); - een klantgerichte, positieve en flexibele instelling; - ervaring met automatisering (CAD-GIS); - enige jaren ervaring met landmeten; - een frisse kijk op de ontwikkelingen in het vakgebied. Salaris: Hangende een definitieve waardering van de functie geldt voor deze functie een indicatieve waardering in schaal 8. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, kunnen wij u een salaris bieden van maximaal 4.970,- bruto per maand. Informatie/sollicitatie: Voor inlichtingen over de functie kunt u zich wenden tot de heer S. Bijl, afdelingshoofd, telefoon (0181) 696380 of de heer V.F. Tromer, Landmeetkundige, telefoon (0181) 696444. Voor inlichtingen over de procedure kunt u zich wenden tot mevrouw D.E. Spaans, personeelsconsulente, telefoon (0181) 696275. Wij vinden dat onze organisatie een afspiegeling moet zijn van de samenleving. Daarom hanteren wij een voorkeursbeleid voor allochtonen, gehandicapten en jongeren. Indien zij menen aan de functie-eisen te voldoen, worden zij met nadruk gevraagd te solliciteren. Spijkenisse is een jonge moderne stad aan de Oude Maas, op het eiland Voorne-Putten. Met ruim 70.000 inwoners is Spijkenisse één van de grotere gemeenten in het Rijnmondgebied. In Spijkenisse is het goed wonen en werken. Twee van de drie woningen zijn eengezinswoningen. Tot het jaar 2000 worden nog ruim drieduizend huizen gebouwd. Werkgelegenheid is er volop: 15.000 arbeidsplaatsen in 1.500 bedrijven en instellingen. Met een veelzijdig aanbod van onderwijs voorzieningen heeft de stad een belangrijke regionale functie voor het voortgezet onderwijs. Voor wie hoger beroepsonderwijs of een universitaire studie wil volgen, is Rotterdam dichtbij. Uiteraard heeft Spijkenisse alle voorzieningen voor gezondheidszorg die bij een middelgrote stad passen. Spijkenisse heeft op het gebied van kunst en cultuur veelte bieden. En sportief is er genoeg te beleven: er zijn riante accommodaties voor vele binnen- en buitensporten. Rondom de stad vindt u voor uw vrije tijd polders, stranden, duinen en bossen. Wij verzoeken belangstellenden een sollicitatiebrief, met vermelding van opleidings- en loopbaangegevens, binnen tien dagen na verschijningsdatum, te richten aan: het College van Burgemeester en Wethouders van Spijkenisse, Postbus 25, 3200 AA te Spijkenisse. Wilt u het vacaturenummer R 97/11 van de functie in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe vermelden? 416

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 66