Iw, Onze stad Onze organisatie Onze dienst: Stadswerk sectiehoofd landmeten en vastgoedinformatie (100%) m/v vac.nr. 97wlz05 Gemeente Vlaardingen GEODESIA 1997-9 In Vlaardingan is hat goad wonanfwarkan an racraaran. Vlaardingen is een veelzijdige stad met ruim 74.000 inwoners, die de intimiteit van een oude visserij- stad koppelt aan moderne voor zieningen, een ruime verscheiden heid aan woningbouw en een zeer groene woon- en leefomgeving met karakteristieke natuurgebie den. Als handels- en industriestad aan de Nieuwe Waterweg speelt Vlaardingen een belangrijke rol in de regionale economie. Uitgebreide recreatieve, sociale en culturele voorzieningen maken het beeld van een stad waar het goed wonen, werken en recreëren is, compleet. De gemeentelijke organisatie kent een dienstenstructuur die bestaat uit Bestuursdienst, Dienst Stads werk, Dienst Welzijn, Facilitaire Dienst en Brandweer. Vergaande vernieuwingsprocessen hebben gezorgd voor een organisatie met een slagvaardi ge, klantgerichte aanpak. Als enige in Nederland werkt de gemeente Vlaardingen gemiddeld 32,2 uur full time per week, vaak verdeeld over vier werkdagen. De circa 800 mede werkers dragen er zorg voordat vijf dagen per week adequate service wordt verleend. De Dienst Stadswerk zorgt voor duurzame verbetering van de leefbaarheid en kwaliteit van de stad. De afdeling Stadsreiniging draagt daaraan bij door afval gescheiden in te zamelen. De afdelingen Stadsbeheer en Wijkbeheer pakken het beheer van de openbare ruimte wijk gericht aan. De afdelingen Stadsontwikkeling en Grondzaken werken aan bouw- en bestem mingsplannen, gronduitgifte, volkshuisvesting en milieu- en verkeersprojecten. Binnen de Dienst voert de afdeling Stadstoezicht het beheer over de digitale kaart, het bouwtoezicht, de havens en de markten en draagt zorg voor de bijbehorende vergunningverlening. De sectie Landmeten en Vastgoed-informatie maakt deel uit van deze afdeling. In aanvulling op de huidige landmeetkundige taken gaat deze sectie zich bezighouden met het opzetten en ontwikkelen van de grafische en administratieve vastgoedregistratie- en informatievoor ziening van de gemeente. De sectie beschikt over 9,6 formatieplaatsen en levert informatie op landmeetkundig en vastgoedgebied aan in- en externe afnemers. Wij zoeken «en Uw baan - - U participeert in het management van de afdeling Stadstoezicht. U geeft leiding aan de sectie, waarbij u zorgdraagt voor de financiële, personele en organisatorische aangelegenheden. U bent verantwoordelijk voor de integrale kwaliteit van de landmeetkundige en vastgoedbasisproducten. U houdt toezicht op de huidige landmeetkundige werkzaamheden en de lopende contracten. U participeert in interne en externe overleggroepen over gemeentelijke informatievoorziening. U levert een belangrijke bijdrage in opzet, ontwikkeling en beheer van het GIS-systeem en de koppeling van grafische en administratieve bestanden voor het leveren van managementinformatie. U bent medeverantwoordelijk voor het ontwikkelen van het gemeentelijk Vastgoedloket 2000 en het vastgoed registratie- en informatiesysteem (coördinatiepunt vastgoed). Wij vragen HTS landmeetkunde - afstudeerrichting vastgoedinformatie - aangevuld met relevante cursussen op vastgoedregistratie-/GIS-gebied; een duidelijke visie op en ruime ervaring met het tot stand brengen van vastgoedbeleid; bij voorkeur kennis van kadastrale vastgoedsystemen; een stimulerende en inspirerende persoonlijkheid met uitstekende leidinggevende en contactuele eigenschappen; een scherp analytisch vermogen; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 7.207,- bruto per maand (schaal 11bij een volledige werk week (32,2 uur). Het betreft hier een voorlopige inschaling. Vlaardingen streeft ernaar dat de gemeentelijke organisatie een afspiegeling vormt van de plaatselijke bevolking. Daarom wordt met name vrouwen, allochtonen en gehandicapten verzocht te solliciteren. Bij voldoende geschiktheid zullen zij de voorkeur krijgen. De organisatie biedt mogelijkheden voor kinderopvang. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Plooij (hoofd afdeling Stadstoezicht), telefoon (010) 248 4654. Solliciteren Schriftelijke sollicitaties kunt u tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling P&O van de Dienst Stadswerk, Postbus 141,3130 AC Vlaardingen.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 69