Field Support Engineer (Benelux) Account Manager (Nederland) Topcorv A (bouw- en landmeten) m/v Vereisten (bouw- en landmeten) m/v The Leading Source GEODESIA TOPCON EUROPE B.V. is het Europese hoofdkantoor van Topcon Corporation te Japan, producent en leverancier van oog heelkundige-, landmeetkundige- en laser meetsystemen. Wereldwijd zijn er bij Topcon 2300 medewerkers werkzaam. Dank zij innovatieve productontwikkeling en een sterk distributie-netwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt. TOPCON EUROPE B.V. is vanuit Capelle o/d IJssel met 70 medewerkers verantwoordelijk voor de distributie, verkoop en technische ondersteuning van het complete Topcon programma in Europa. Het leveringsprogramma von de Landmeet- kundige-divisie omvat ondermeer water pasinstrumenten (optisch en digitaal), theodolieten, total stations, GPS- systemen en landmeetkundige software. Vanwege een meer intensieve marktbenadering is Topcon in de Benelux op zoek naar kandidaten voor onderstaande functies: Hij/zij ondersteunt de Topcon verkoopteams in de Benelux met het ver zorgen van demonstraties en het trainen van onze afnemers in het opti male gebruik van Topcon instrumenten en meetsystemen. Tevens coördineert de Field Support Engineer de door afnemers gewenste aanpassingen aan bestaande Topcon meetsystemen en levert hij/zij een bijdrage aan de continue ontwikkeling van het Topcon land meetkundige programma. opleiding minimaal op niveau HBO-landmeetkunde of gelijkwaardig door werkervaring praktische ervaring in het werken met verschillende landmeetkundige systemen (hard- en software) aktieve en klantgerichte instelling beheersing van de moderne talen (Engels is een vereiste) woonachtig in de omgeving van Capelle a/d IJssel Mij/zij verkoopt het landmeetkundige programma van Topcon in Nederland. Dit betekent enerzijds het begeleiden en technisch onder steunen van de bestaande Topcon-dealers en anderzijds het uitbouwen van de direkte verkoop in enkele specifieke marktsegmenten. Vereisten opleiding op minimaal MTS-niveau, bijvoorbeeld weg en waterbouw of landmeten ervaring met bouw- en/ot' landmeetkundige instrumenten en verwerkings-software ervaring in een commerciële functie aktieve en klantgerichte instelling uitstekende contactuele eigenschappen goede kennis van de Engelse taal woonachtig centraal in Nederland Voor beide functies geldt dat u werkzaam zult zijn in een klein en enthousiast team, binnen een internationale onderneming, die bij gebleken succes voldoende doorgroeimogelijkheden biedt. Voor meer informatie over beide functies kunt u 's avonds bellen met de heer A.EJ. Messing, telefoon 035-6950777. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen te sturen aan: TOPCON EUROPE B.V. T.a.v. de heer N. Smit, Postbus 145, 2900 AC Capelle a/d IJssel 420

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 70