Landmeter v/m 'S-HertogenbOSCh i f Stadsbedrijven 479 (iKODESIA 1997-10 Wij zoeken kandidaten voor de functie van De functie - Uitvoeren landmeetkundige metingen: - bijhouding van de topografische basiskaart; - uitzetten van wegen, gebouwen en grenzen ten behoeve van het matenplanproces; - hoogtemetingen: - landmeetkundig tekenwerk en grafisch construeren: - verwerken en inpassen van mutaties in de basisbestanden van landmeten; - reken-, teken- en grafische constructie werkzaamheden betreffende het matenplanproces; - vervaardigen van thema-kaarten; - landmeetkundig rekenwerk; het berekenen van grondslag, detailmetingen en hoogte metingen; - verkennen van de topografische basiskaart om mutaties op te sporen; - kadastrale aanwijs namens de gemeente bij de aankoop en verkoop van percelen; - informatie-verstrekking uit de basis bestanden van landmeten. De afdeling Het Ingenieursbureau Openbare Werken, een onderdeel van Stadsbedrijven, heeft als taak het op bedrijfsmatige wijze voorbereiden en uitvoeren van werken in het openbaar gebied. Onderdeel daarvan is het bureau Landmeten. Naast de reguliere taken (Grootschalige Basiskaart, kadastrale regis tratie, de landmeetkundige begeleiding van uitbreidingsplannen) heeft het bureau een belangrijke taak op het gebied van vast goedregistratie en -informatie. In dat verband betreft het het bijdragen in de ontwikkeling van de opzet van een gemeentebreed GIS systeem, waaronder de implementatie van een geometrisch basis bestand (objectgerichte GBKN) en een geografisch kadastraal beheersysteem. Daarnaast het mede ontwikkelen en vorm geven van het gemeentelijk Vastgoedloket 2000, waaronder de opzet van een kadas trale balie nieuwe stijl. Een en ander in nauw overleg met het Kadaster, Informatiemanagement en overige betrok kenen binnen en buiten Stadsbedrijven. Wat wij vragen - MTS landmeetkunde; - bij voorkeur applicaties op het gebied van vastgoedautomatisering; - ervaring met binnen- en buitenwerkzaam heden; - flexibele en communicatieve instelling. Wat wij bieden Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 4.387,- bruto per maand bedraagt (niveau 7). Bijzonderheden De gemeente beschikt over mogelijkheden voor kinderopvang en biedt, bij relevante studies, ruime opleidingsmogelijkheden. De gemeente 's-Hertogenbosch voert een personeelsbeleid met aandacht voor de verschillende doelgroepen in de maat schappij. Wij nodigen daarom kandidaten van allochtone herkomst nadrukkelijk uit te solliciteren. Informatie Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij ing I. van Hunen, hoofd Landmeten, bereikbaar onder nummer 073-6159708 (werk) of 073-5221774 (privé). Sollicitatie Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, zenden aan: ir. H.J.M. Bekker directeur Stadsbedrijven Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch Vacaturenummer SB9725 De stad 's-Hertogenbosch met zijn ruim 125.000 inwoners de hoofdstad van Noord-Brabant, realiseert omvangrijke investeringen. Deze onderstrepen de econo mische vitaliteit van een stad die zich met haar stedelijke cultuur ont wikkelt tot een ontmoe- tingsstad bij uitstek. Een stad die kwalitatief blijft groeien door bijvoor beeld een ingrijpende verandering van het sta tion en omgeving, een uniek vrijetijdscentrum, of door een vernieuwde vormgeving van de openbare ruimte en een eigentijds handhavings beleid. De organisatie De gemeentelijke organi satie werkt met haar 1.200 medewerkers, ver deeld over vijf sectoren, aan een continue verbe tering van de dienstver lening aan burgers, bedrijven en bestuur. Streven naar eenvoud, minder papier en heldere uitingsvormen, accentu eren de openheid, klant gerichtheid en slagvaardigheid van de organisatie, zowel naar binnen als naar buiten.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 61