jg~ Onze productieafdeling zoekt de stuwende kracht van een ervaren manager v/m A Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Uw standplaats is Heerlen. U gaat als hoofd werken bij de afdeling Inwinnen en Verwerken, een onderdeel van de hoofdafdeling Basisgegevens. Bij deze afdeling werken circa 100 mensen. De afdeling is verantwoordelijk voor de inwinning van basisgegevens op het gebied van verkeer en vervoer. Deze gegevens worden verwerkt tot standaard in (speciale) producten op het gebied van verkeer en vervoer. De gegevens en producten vormen samen de basis voor het beleid. De nadruk ligt steeds meer op de toegevoegde waarde, een gevolg van het combineren van gegevens in een GIS-omgeving. Als afdelingshoofd zorgt u dat de operationele processen geolied en op tijd verlopen, zodat producten op tijd kun nen worden geleverd. U geeft leiding aan vijf onderafdelingshoofden, waarvan twee werkzaam zijn in Rotterdam. Eén onderafdeling heeft zelfsturende productieteams en één heeft louter professionals. De andere onderafdelingen zijn een combinatie van beide. Al met al een aantrekkelijke functie voor een ervaren manager, die graag werkt in een innovatieve organisatie waar een grote mate van deskundigheid is samengebald. Taken Voeren van het management van de afdeling als lid van het management team van de hoofdafdeling bijdragen aan de strategie- en beleidsontwikkeling zorgen voor (vernieuwingen in) het productiemanagement van de afdeling organiseren en begeleiden van de inkoop van de afdeling BGV. HBO werk- en denkniveau erva ring als integraal manager van een afde ling in een geautomatiseerde, productie- gerichte omgeving aantoonbare affiniteit met automatiserings- of IT-ontwikkelingen affiniteit met en kennis van verkeer en vervoer strekt tot aanbeveling. Salaris Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A.H. Polderman, telefoon (045) 560 52 20 of (010) 282 59 25. Informatie over de selectieprocedure kunt u verkrijgen bij de heer R.J. Muyrers, telefoon (045) 560 52 36. Een informatie pakket kunt u opvragen bij mevrouw M. Borghans, telefoon (045) 560 52 26 of (045) 560 52 55. Uw schriftelijke solli citatie kunt u, binnen 14 dagen en voor zien van een curriculum vitae, richten aan RWS Helpdesk, postbus 272, 3700 AG Zeist, onder vermelding van HFD.BGV/G op brief en envelop. Een assesmentcenter-onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Ministerie van Verkeer en Waterstaat 480 1997"IO GEODESIA Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeers veiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij goed naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdracht gever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organisatie moet daarom haar bijdragen leveren in goede balans tussen sociaal-economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplossingsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maat schappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die technisch en wetenschap pelijk worden ondersteund door 6 specialistische diensten. De Adviesdienst Verkeer en Vervoer (AVV) is een onderzoeks- en advies instituut van het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Deze dienst is werkzaam op het gebied van verkeer en vervoer en levert gespecialiseerde en geïntegreerde producten in de sfeer van gevraagd en ongevraagd advies, kennisoverdracht, informatie en basisgegevens. Naast het ministerie van Verkeer en Waterstaat staat zij diverse binnen- en buitenlandse overheden, organisaties en instellingen terzijde. Eisen Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 62