bureauhoofd landmeten (m/v) 530 1997-h GEODESIA U d e n Wegens pensionering van het huidige bureauhoofd zoeken wij kandidaten voor de functie van voor 36 uur per week Uilen, plezierige woongemeente met 38.000 inwoners. Centrum voor winkelen en zakelijke dienstverlening voor De ambtelijke organisatie bestaat uit de sectoren Bewonerszaken en Grondgebiedszaken en een Bestuursdienst. De sector Grondgebiedszaken omvat de afdelingen Openbare werken, Milieu, Stadsontwikkeling en Bedrijfivoering. Binnen deze sector werken 134 medeiverkers waarvan 52 in de buitendienst. m Algemene informatie De sector Grondgebiedszaken bestaat uit de afdelingen Stadsontwikkeling, Openbare Werken, Milieu en Bedrijfsvoering. Bureau Landmeten maakt, naast Ruimtelijke Ontwikkeling en Volkshuisvesting, Grondzaken, Bouw- en Woningtoezicht en de bedrijfscontactfunctionaris, deel uit van de afdeling Stadsontwikkeling. Het bureau Landmeten houdt zich naast de reguliere landmeetkundige taken bezig met gemeentelijke vastgoedinformatievoorzieningen, zowel grafisch als administratief. Zij beschikt daarvoor over een geografische databank en een kadastraal raadpleegsysteem. De inwinning, opslag, bijhouding en distributie van geografische gegevens en de grafische ontwerp-werkzaamheden zijn sectorbreed georganiseerd, dat wil zeggen het bureau is tevens dienstbaar aan andere afdelingen. Het bureauhoofd Landmeten vervult hierin een sturende rol. Het bureau telt 6 medewerkers. Functie-informatie -Geven van dagelijkse leiding aan de medewerkers van het bureau. -Het beleid van het bureau in overleg met het afdelingshoofd initiëren en mede vormgeven. -Sturen van de productie, waarbij de kwaliteitszorg een wezenlijk onderdeel is. -Inhoudelijk en procedureel afstemmen van de werkzaamheden met andere afdelingen en bureaus. -Leidinggeven aan of participeren in werkgroepen ten aanzien van de gemeentelijke geografische informatievoorziening. -Onderzoek doen naar de behoefte aan geografische en andere vastgoedinformatie. -Onderhouden van de interne en externe contacten zoals het Samenwerkingsverband GBKN-B, het Kadaster, nutsbedrijven, e.a. De nu in gebruik zijnde grafische en administratieve software wordt vervangen. Meerdere oplossingen zijn onderzocht en de keuze voor nieuwe software is gemaakt. Het bureauhoofd krijgt een belangrijke taak bij de ombouw van deze systemen en bij het adviseren over verde re GIS-toepassingen bij het beheer van de openbare ruimte. Ook een nieuw systeem voor het beheer van de kadastrale en aanvullende eigendomsgegevens moet worden uitgebouwd als onderdeel van een 'Loket 2000' opzet. Functie-eisen - Een geodetische opleiding op HBO-niveau bij voorkeur afstudeerrichting Vastgoedinformatie of aanvullende kennis op het gebied van vastgoedregistraties en GIS-toepassingen. -Een visie op de ontwikkelingen op deze terreinen. -Affiniteit met Geografische Informatie-Systemen en vastgoedinformatie. - Oog voor de kwaliteit van producten en de organisatie er om heen. - In staat zijn tot innoverend en klantgericht denken. - Een stimulerende team-werker met goede communicatieve en administratieve vaardigheden. - Minimaal 3 jaar ervaring met zo veel mogelijk van de bovengenoemde werkzaamheden, zo mogelijk in een (assistent) leidinggevende functie. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring kan bij een 36-urig dienstverband inschaling plaatsvinden tussen minimaal 4101,- bruto per maand en maximaal 6240,- bruto per maand (salaris schaal 10), exclusief 8% vakantietoelage. Overige informatie Bij gelijke geschiktheid genieten vrouwelijke kandidaten de voorkeur. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij ing. J.E.M. Joosten, afdelingshoofd Stadsontwikkeling, telefoon 0413-281415. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het College van burgemeester en wethou ders van de gemeente Uden, Postbus 83, 5400 AB Uden, onder vermelding van vacature nummer 1997-29. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 52