Tien jaar GEOCAD vieren we graag met u! Hf JU Bowhouse is onderdeel van Roccade Informatica Groep nv. Bowhouse j Vrijdag I997-11 GEODESIA uitgelegd. Diverse rijtuigen werden uitgetest op comfort of juist het ge brek aan comfort. Er waren rijk gestof feerde wagons uit het begin van deze eeuw, maar ook vrij sober uitgevoerde koninklijke treinwagons. Het mu seum organiseert het hele jaar door allerlei bijzondere tentoonstellingen. Voor kinderen rijdt er een oude trein, op een speelse manier wordt de ge schiedenis van de spoorwegen verteld, en verjaardagsfeestjes kunnen hier ook worden gevierd. Enkele wagons zijn zodanig ingericht dat er feesten in kunnen worden gehouden. Na een korte tocht per boot, terug naar de binnenstad, werd de lunch gebruikt in de Oude Muntkelder. Na de maaltijd werd de congreszaal weer opgezocht om daar het laatste gedeelte van het congres mee te maken. Helen Vonk GEOCAD is dé trendsetter als het gaat om nieuwe ontwikkelingen op het gebied van moderne landmeetkunde en kartografie. GEOCAD introduceerde als eerste in zijn soort integrale grondslagvereffening, structurering, aanmaken en verwerken van mutatie bestanden, objectvorming, objectgerichte presentatie en objectgerichte bijhouding. GEOCAD groeide in 10 jaar tijd uit tot het meest volwaardige topografisch informatiesysteem van Nederland. Bowhouse Data is dé specialist als het gaat om vastgoedintegratie en beschikt over de unieke combinatie van materie- deskundigheid en uitgebreide expertise op het gebied van CAD, GIS, 4GL, databases en hardware platforms. Met ruim honderd medewerkers is Bowhouse Data voor de lokale overheid verreweg de grootste dienstverlener op dit gebied. GEOCAD bestaat 10 jaar! Dit jubileum vieren wij graag met u. Bel daarom (030) 241 00 00 en vraag naar Claudia van Ham, zij vertelt u alles over onze jubileumaanbieding voor digitale kaartverwerking. Bowhouse Data B.V. Savannahweg 17, Postbus 8106, 3503 RC UTRECHT Telefoon (030) 241 00 00 Fax (030) 241 40 34 Stichting Geodesia een theedoek uit het museum uitgereikt. Al met al een gezellige en geslaagde dag. Cobi van Maris Om half tien stond de bus klaar om een twintigtal dames en een heer naar de Oude Gracht te brengen waar de rondvaartboot van de firma Schutte- vaer klaar lag om het gezelschap naar het Spoorwegmuseum te brengen. De boot maakte eerst nog een tocht door de grachten van Utrecht, waar men kon ervaren dat er buiten het drukke hart van de stad een weldadige rust kan heersen. De zon op de bladeren van de bomen zorgde voor schitteren de kleuren. Bij het museum aangeko men werd er koffie geschonken met weer een plaatselijke Spoorweg- lekkernij, een Domtorentje. Door de deskundige gids werd museum. de geschiedenis van de trein van stoomtijdperk tot heden

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 42