Afdelingsingenieur A Rotterdam emeente werken 46 1998-1 GEODESIA Geen woorden maar daden is niet voor niets een Rotterdams spreekwoord. Kijk maar eens rond in de stad en de omgeving. De grootste haven ter wereld. Een stadscentrum dat naar tevredenheid van alle Rotterdammers een metamorfose heeft ondergaan. Het Rijnmondgebied is het kloppende hart van de Nederlandse economie. En ook aan het toekomstige woon-, werk en leefmilieu van de 600.000 Rotter dammers wordt hard gewerkt: de plannen krijgen vorm in de toekomst visie Nieuw Rotterdam - Koers 2005. Een koers die veiligheid, werkgelegen heid (10.000 nieuwe banen) en stads vernieuwing (35.000 nieuwe woningen) als belangrijke - speerpunten kent. De dynamiek van Rotterdam valt of staat met een voortvarend beleid en de kennis en ervaring op tal van terreinen. Voor wat betreft infrastructuur, buiten ruimte en milieu is deze kennis samengebracht bij Gemeentewerken Rotterdam. Bij de dienst Gemeente werken Rotterdam werken 2.200 mensen. Wij verzorgen een veelzijdig pakket aan openbare voorzieningen in de regio Rotterdam, zowel het beheer en onderhoud als de ontwikkeling en realisering. Vacaturenummer98.00 I De sector Buitenruimte houdt zich bezig met het beheer en onderhoud van openbare voorzieningen. Daarbij kunt u denken aan wegen, openbaar groen, riolen en water gangen. De sector Buitenruimte bestaat op haar beurt weer uit een aantal onderdelen. Eén daarvan is de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie. Actuele grafische basis bestanden vormen de kracht van deze afdeling. Binnen de onderafdelingen Verkoop, Productie en Systemen zijn 140 medewerkers actief in het uitvoeren van landmeetkundige taken en de grafische vastgoedinformatievoorziening. De functie Als afdelingsingenieur adviseert u het afdelings- management over het te voeren beleid. Daarvoor volgt u de ontwikkelingen op het vakgebied "Geodesie" op de voet en maakt u voorstellen voor het verrichten van onderzoek en/of studies. In opdracht van de afdelings leiding voert u specifieke opdrachten uit en treedt u in voorkomende gevallen op als projectleider. De functie-eisen U heeft een opleiding Geodesie aan de Technische Universiteit afgerond. Het leggen van nieuwe contacten gaat u gemakkelijk af en u weet ook bestaande contacten optimaal te onderhouden. Salaris Het salaris is afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 8.460,- bruto per maand (schaal 12). Informatie Nadere informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de heer ir. L.A. Smit, hoofd afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, (010) 489 46 15. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie - onder vermelding van het vacaturenummer in de linker bovenhoek van brief en envelop - ontvangen wij graag binnen 14 dagen. U kunt uw brief, vergezeld van uw CV, sturen naar Gemeente werken Rotterdam, afdeling P&O, Postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Aan ieden van de prioriteitsgroepen, die aan de gestelde eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het College Burgemeester en Wethouders vastgestelde prioriteits groepen zijn: jongeren, vrouwen, migranten en gehandicapten. I ROTTERDAM

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 48