Flexibele HBO'er v/m met gevoel voor personele zorg, strategie en marketing Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat I99S-2 GEODESIA Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare water systemen en verkeersveiligheid. Rijkswater staat luistert daarbij goed naar de maat schappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschou wer en gebruiker is. De organisatie moet daarom haar bijdragen leveren in goede balans tussen sociaal-economische belan gen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplossingsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die technisch en wetenschappelijk worden ondersteund door 6 specialistische diensten. Een van die specialistische diensten is de Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewerkers een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informatica, informatietechnologie, kennis en adviezen. Momenteel vindt er een cultuuromslag plaats naar een product- georiënteerde organisatie, waar men zich sterk maakt voor een kostenbewuste, klantgerichte en zakelijke werkwijze. Uw standplaats is 's-Heer Arendskerke, dicht bij Goes. Als hoofd van de onderafdeling Fotogrammetrie Goes gaat u werken bij de afdeling Productie Fotogrammetrie (TGF) van de hoofd afdeling Topografische Geo-informatie. De afdeling TGF is verantwoordelijk voor inwinning, verwerking, opslag, beheer en uitlevering van topografische geo- informatie. Zij maakt daarbij gebruik van bestaande technieken op het gebied van fotogrammetrie, maar ook van nieuwe technieken zoals laseraltimetrie en digita le fotogrammetrie. Door middel van o.a. advies geeft zij klanten ondersteuning bij de verwerking van geleverde producten. Bij de uitvoering van beide taken werkt de afdeling TGF nauw samen met de afdeling Productie Terrestrisch (TGT). De combinatie van werkzaamheden van zeer verschillende aard (persoonlijke zorg, strategie, marketing) en het niveau (van zorg voor de dagelijkse productie tot bijdragen aan het langetermijn beleid) maakt deze functie bijzonder interessant. De hoofdafdeling heeft er onlangs voor gekozen om de inrichting van haar organisatie beter af te stemmen op de klantvraag. Deze keuze zou consequenties kunnen hebben voor de aard van de functie. Taken Leidinggeven aan de onderafdeling, waarbij de nadruk ligt op aspecten als motiveren, enthousiasmeren en team vorming verantwoordelijkheid dragen voor een goede personele zorg voor de medewerkers van de onderafdeling medeverantwoordelijkheid dragen voor het te voeren beleid op zowel hoofd- afdelings- als afdelingsniveau bijdragen aan een goede marketing van de (hoofd)afdeling, bijvoorbeeld op de gebieden verkoop en voorlichting. Eisen HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur op het gebied van de geodesie vermogen tot projectmatig werken enige actuele kennis van automatise ring, bij voorkeur gerelateerd aan de geodesie enige kennis van marketing leidinggevende capaciteiten commu nicatieve vaardigheden organisatori sche en sociale vaardigheden vaardig heden op het gebied van projectmanage ment vermogen tot samenwerken (zowel binnen als buiten de onderafde ling) flexibele en klantgerichte houding zakelijke (kostenbewuste) instelling. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 6.373 (schaal 10 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer PM. Reissenweber, hoofd afdeling TGF, telefoon (015) 269 13 57. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen en voorzien van curriculum vitae, richten aan RWS Helpdesk, postbus 272, 3700 AG Zeist, onder vermelding van vacaturenummer TGFG/G. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 46