Hilversum Senior medewerker/coördinator Landmeten en Vastgoedregistratie m/v Hilversum, de mediastad Dienst Stadsontwikkeling De functie 95 GEODESIA 1998-2 Aantrekkelijk gelegen in het groene Cooi. Een levendige stad wet gevarieerde voor zieningen op het gebied van winkelen, cultuur, recreatie en met een keur aan monumentale bouwwerkenDe gemeente lijke organisatie bestaat uit een Bestuurs dienst en zes vakdiensten en werkt met een modern beleids- en beheersinstrumen tarium. De vakdiensten leggen zowel bij de beleidsvoorbereiding als bij de uit voering rechtstreeks verantwoording af aan het college van Burgemeester en Wethouders. De dienst Stadsontwikkeling verzorgt de inte grale beleidsvoorbereiding en -uitvoering voor de stedelijke ontwikkeling en het stedelijk beheer. Zo ontwikkelt de dienst plannen voor (hcr)inrichting en beheer van de fysieke omgeving, verleent zij vergun ningen en ontheffingen en bewaakt zij de wet- en regelgeving op het relevante werk terrein. De organisatie van de dienst Stadsontwikkeling is onlangs ingrijpend gewijzigd en bestaal momenteel uit de volgende afdelingen: beleid, project ontwikkeling, beheer cit planning control. In de nieuwe werkwijze staan de begrip pen integrale aanpak en externe oriëntatie centraal. Algemene informatie: De afdeling Beheer is belast met (uitvoerende) taken op het gebied van bouwen, wonen en milieu, openbare ruimte en gegevensbeheer. Binnen deze afdeling is de sectie Onderzoek en Gegevensbeheer o.a. belast met topografische en kadastraal gegevensbeheer; inmeting, nameting en verwerking; vastgoedregistratie; onder zoek op het gebied van bouwen, verkeer en milieu. U stelt de informatiebehoeften vast bij organisaties, afdelingen en personen. Daarbij maakt u voorkomende proble men bespreekbaar en lost 11 deze op. Tot uw verantwoordelijkheden beho ren ook de meer afdelingsoverschrij- dende en multidisciplinaire taken. Zoals het optimaliseren van de com municatie tussen management en uit voering en het opstellen van informa tiseringsplannen op het gebied van de geometrische en administratieve vast goedregistratie. Ook bevordert u een flexibele en effectieve inzet van medewerkers. U bent in staat om veranderingsprocessen op het gebied van de geometrische en administratie vastgoedinformatie bij opdrachtgevers, intern en extern, te initiëren, te coör dineren en te begeleiden. Uw profiel: U hebt een opleiding HBO Geodesie, aangevuld met zeer ruime ervaring op het vakgebied. Daarbij hebt u kennis van en ervaring met geautomatiseerde vastgoed informatiesystemen. U hebt een ondernemende houding en goede coördinerende, communicatieve en sociale vaardigheden. Salaris: Maximaal 7.423,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Belangstelling? Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G. Hol, sectiechef onderzoek en gegevensbeheer, telefoon 035-6292018, of met mevrouw J. Hubers, personeelsconsulente, telefoon 035-6292073. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na verschijning van dit blad, richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermelding van vacature nummer P201/98/01. De gemeente Hilversum wil meer gehan dicapten en mensen die tot een culturele minderheid behoren in het personeelsbestand opnemen. Bij gelijke geschiktheid hebben zij voorrang. Er zijn mogelijkheden voor bedrijfskinderopvang. g c m e e nte stad het groen

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 49