Gemeente 96 1998-2 GEODESIA (1,0 FTE) Algemene informatie De sector Stad bestaat uit de afdelingen Grondzaken, Vastgoedregistratie, Stadsbeheer, Ingenieurs bureau, Ruimtelijke Ordening, Bouwen en Wonen en Bedrijfsondersteuning. De functie is ondergebracht bij de afdeling Vastgoedregistratie van de sector Stad en staat in dienst van alle in het gemeentelijk apparaat in gebruik zijnde vastgoedsystemen. De afdeling Vastgoedregistratie houdt zich bezig met de inwinning en het beheer van de landmeet kundig verkregen grafische informatie en administratieve vastgoedinformatie. Hiertoe beschikt de afdeling over grafische programmatuur van Autocad/Topocad en de administratieve software van de Grontmy Geogroep en KV van Alphen. Tevens wordt gewerkt met Microstation. Gemeentebrede koppeling van de grafische systemen onderling én met de administratieve vastgoedsystemen wordt noodzakelijk geacht. Van de applicatiebeheerder wordt verwacht om samen met de informatie beheerder een belangrijke bijdrage te leveren aan de realisatie van deze koppelingen. Functie-informatie: - draagt zorg voor het optimale gebruik van de administratieve en grafische programmatuur met betrekking tot de vastgoed-informatie; - draagt zorg voor de (verdere) integratie van administratieve en grafische vastgoedsystemen; - levert een belangrijke bijdrage aan de verdere ontwikkeling van het relevante werkterrein. Functie-eisen: - HBO-Geodesie; - goede kennis van en ervaring met administratieve en geografische vastgoedsystemen; - ruime ervaring met betrekking tot het werken met grote data-base systemen - kennis van UNIX en Windows NT; - innovatieve werkhouding; - communicatieve en didactische vaardigheden. Salariëring Voor deze functie kan de functiewaarde binnen de functiereeks variëren van schaal 8 [maximum 5.119,- bruto per maand] tot schaal 9 [maximum 5.781,- bruto per maand], op basis van een volledige weektaak. Op termijn behoort een uitloop naar schaal 10 [maximum 6.427,- bruto per maand] tot de mogelijkheden. Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Vastgoedregistratie, de heer ir. S. Pulles, telefoon [0412] 62 96 50, of bij diens afwezigheid bij de informatiebeheerder de heer B. Hermsen, telefoon [0412] 62 96 84, dan wel bij de personeelsconsulente, mevrouw M. Ouaedvlieg, telefoon [0412] 62 93 05. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk binnen 14 dagen na plaatsing richten aan burgemeester en wethouders van Oss, t.a.v. mevrouw M. Ouaedvlieg, personeelsconsulente van de sector Stad, Postbus 5,5340 BA Oss, onder vermelding van vacaturenummer 40. Het gemeentelijk beleid is gericht op een personeelsbestand met een evenredige vertegenwoordi ging van de regionale arbeidsmarkt. Daarom zal bij voldoende geschiktheid de voorkeur worden gegeven aan leden van etnische minderheidsgroeperingen. Een psychologisch onderzoek kan tot de mogelijkheden behoren.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 50