A Cuna hand in hand et Motorola Professionele Portofoons LNR Globalcom De ontbreken! schakel voir GPS-gebruike Toekomstige uitbreidingen van het NWB In de loop van dit jaar zal het NWB worden uitgebreid met Spoorwegen en Vaarwegen. Spoorwegen worden in analogie met het wegennet gerepresen teerd als een verzameling Spoorweg vakken, ieder voorzien van administra tieve kenmerken zoals een baanvak- naam en -nummer. Verder worden de hectometerpalen langs het spoorweg net vastgelegd. Vaarwegen worden be schouwd als een verzameling Vaar wegvakken. Hieraan worden via con structies als Vaarwegdelen en Vaar wegen, namen gekoppeld. Ook hier worden, waar aanwezig, de kilometer- palen vastgelegd. Conclusie en samenvatting Nu het NWB-Wegeri voor heel Nederland gereed is, kan het zijn rol als go between tussen de verschillende wegen bestanden pas goed gaan vervullen. Deze sleutelrol is voor al te danken aan de definitie van een uniek en permanent Wegvaknummer. Summary The national road database In Holland road networks represented on the 1:10 000 topo graphic map have been digitised several times. Because of combined efforts of the Ministry for Transport, Public Works and Water Management, and a number of private companies a frequently updated network at 1 10 000 with road ele ments between junctions can now be provided as a 'go be tween the several data.bases. Bel of schrijf voor een scherpe offerte naar: Rotterdamsedijk 2, 3112 BA Schiedam. Telefoon 010-415 171 nieuw gebruikt verkoop verhuur explosieveilige apparatuur 24-uurs service onderhoud van alle merken Lokaal Netwerk Referentiesysteem 131 GEODESIA 1998-3 [International bv Postbus 172.2280 AD Rijswijk tfj.:070 4134000 fax:070 4134004

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 37