A ACCOUNTMANAGER GEODETISCHE INSTRUMENTEN M/V Pentax Benelux B.V. te Breda verzorgt in de gehele Benelux de import en distributie van de Pentax (optische) productgroepen. Wij leveren, vanuit een persoonsgerichte en pro-actieve benadering, maatwerk in dienstverlening en apparatuur van hoogwaardige kwaliteit aan klanten die willen observeren, registreren en bewerken. Naast verkoop vinden in Breda overigens ook onderhoud en reparatie plaats. Dit gebeurt vanuit een modern uitgeruste afdeling. Eén van onze verkoopafdelingen richt zich, met geodetisehe instrumenten, op klanten die zich bevinden in de bouwnijverheid, gemeentelijke en provinciale overheden, landmeetkundige diensten en ingenieursbureaus. Voor deze afdeling zoeken we een ervaren en initiatiefrijke: We verwachten dat de kandidaat zich in de gehele Benelux verder gaat ontwikkelen. Een vloeiende schrijf- en spreek vaardigheid Frans en Nederlands spreekt voor zich. Interesse? Stuur dan binnen twee weken uw brief naar de heer Dimitri van Hekken, Personeel Organisatie, Spinveld 25, 4815 HR Breda. Vermeld hierin uw motivatie en voeg een beknopt cv bij. Voor meer informatie belt u: +31-'76-5313031. Voor deze uitdagende BENELÜX-functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een hogere technische opleiding geodesie landmeten die na een gedegen inwerkperiode onder andere: Zelfstandig op een systematische wijze de markt kan analyseren; Nieuwe en bestaande accounts bezoekt; Accountstrategie(ën) ontwikkelt; >- Trainingen verzorgt. Maatwerk in dienstverlening en apparatuur van hoogwaardige kwaliteit 145 GEODESIA 1998-3 r J

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 51