o z "S3. 35" Projectleider Digitale Producten v/m 147 GEODESIA 1998-3 li De uitgeefunit Atlasprodukties Wolters-Noordhoff Atlasprodukties ontwikkelt cartografische producten voor het basis- en voortgezet onderwijs en voor de publieksmarkt in Nederland en het buitenland. Wolters-Noordhoff ontwikkelt uit gaven voor het hele onderwijsveld. Het bedrijf telt 330 medewerkers. Wolters-Noordhoff heeft een unit organisatiestructuur: er zijn uitgeef- units, service-units en een beperkt aantal stafmedewerkers. De uitgeefunits houden zich bezig met de ontwikkeling en marketing van producten. De service-units leveren diensten die het uitgeef- proces ondersteunen. Wolters-Noordhoff is onderdeel van Wolters Kluwer Nederland. Wolters Kluwer Nederland richt haar activiteiten op het uitgeven van informatie voor de overheid, bedrijven, instellingen, scholen en individuele beroepsbeoefenaren op een groot aantal vakgebieden. Wolters-Noordhoff ontwikkelt en levert leermethoden, leermiddelen en educatief materiaal voor het onderwijs op alle niveaus. Binnen Wolters Kluwer Nederland werken circa 2500 medewerkers. Wolters Kluwer Nederland maakt deel uit van het multinationale uitgeversconcern Wolters Kluwer nv. Wolters-Noordhoff bv De Makers van de Bosatlas ontwikkelen naast papieren atlassen elektronische producten. In verband hiermee zijn wij op zoek néar een projectleider digitale producten die de onmisbare partner zal zijn van de (externe) software ontwikkelaar en de uitgever, die verantwoordelijk is voor de conceptontwikkeling. De projectleider vertaalt, in samenwerking met de uitgever en de redactie, uitgeef- concepten voor digitale producten in (technische) realiseerbare productspecificaties. U voert daartoe definitiestudies en/of informatieanalyses uit. Op basis van de infor matieanalyses wordt vastgesteld welke geografische 'content' en welke functionaliteit nodig zijn voor de realisatie van een specifiek product. U definieert technische productconcepten en ontwikkelt prototypes op pasis van de overeengekomen product specificaties. U vraagt offertes aan en beoordeejlt deze op kwaliteit en kostenpeil. U stuurt de interne en externe productontwikkeling aan, overlegt met interne en externe leveranciers over uitvoering, middelen, planning en kosten. U zorgt voor het testen van proefversies. De vaardigheden - U beheerst het projectmanagement en bent vaardig met betrekking tot bestands beheer en -opbouw. - U bent een pragmaticus die goed kan analyseren, organiseren en stimuleren met een scherp oog voor de grote lijn en het detail. - U bent communicatief vaardig, zowel in woord als geschrift. Bij het afwegen van belangen treedt u sturend op; conflicten kunt u goed hanteren. - Onder druk kunt u doelmatig, de juiste prioriteiten leggend, beslissen. - U bent een samenwerker, u weet hoe samenwerking bij anderen kan worden bevorderd en welke aspecten daarbij belemmerend werken. - U gaat kritisch om met bekende methoden/technieken en u bent bereid vragen te stellen bij traditionele benaderingen, u benf innovatief en creatief. De opleiding Als achtergrond denken wij aan een academisch werk- en denkniveau, alsmede aan toonbare belangstelling voor cartografie. Daarnaast een gedegen kennis van de (on)mögelijkheden van de meest gangbare ontwikkeltalen, bijvoorbeeld Delphi, Visual cj Visual Basic, Java, Java-Script, HTML en auteurssystemen als Macromedia Director, erjvaring met relationele databases en 'electronic publishing' en/of 'network publishing'. U heeft kennis van compressie technieken, zoeksystemen en dataconversie.j Uw soliicitatie U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. sturen aan! het hoofd Personeel Organisatie. Het adres is: Wolters-Noordhoff bv, t.a.v. MwjA. van Rhijn-van der Veer, Postbus 58, 9700 mb Groningen. Er is een documentatiemap over de functie bpschikbaar. U kunt deze aanvragen bij het secretariaat van Wolters-Noordhoff Atlasprodukties, telefoon (050) 522 65 67. Wilt u meer informatie over het bedrijf? Kijk dan op internet: http://www.wolters.nl.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 53