GemeenteMjmegai bestandsbeheerder digitale topografie Nijmegen 'n rijk aan mogelijkheden Projecten en Grondzaken De afdeling Geo-Informatie en Landmeten heeft binnen de dienst Projecten en Grondzaken een nieuwe positie ingenomen. Naast traditionele landmeetkundige taken is de afdeling opgedragen uit te groeien tot het middelpunt van de gemeentelijke ruimtelijke informatie voorziening. De belangrijkste taken van de afdeling zijn: f informatietechnologisch beheer Vastgoed op gemeentelijk niveau; vormgeven aan het gemeentelijk project Overheidsloket 2000; optreden als gemeentelijk maatvoeringscentrum; inwinnen, verwerken en presenteren van topografische data; samenwerking met het Kadaster en het in brede zin presenteren van kadastrale data in verschillende vormen. Binnen de afdeling die vooralsnog wordt gevormd door vijf functionele groepen is in de groep Datamutatie, Beheer en Kwaliteitszorg plaats voor een Functie-inhoud Bijdrage leveren aan taken van de groep Datamutatie, Beheer en Kwaliteitszorg. Functie-eisen MTS'er Landmeetkunde die gevoel heeft voor landmeetkundige registratie methodieken en informatisering; ruime kennis van het CAD-pakket Microstation; gedegen kennis van het landmeetkundige verwerkingspakket GEOCAD; interesse voor geografische informatie systemen. Voor de vacature geldt dat u een positieve en motiverende uitstraling moet hebben en een flexibele houding t.a.v. de aangeboden werk zaamheden. Dit is binnen het veranderings traject waar de afdeling mee te maken heeft van groot belang! Indiensttreding geschiedt op basis van een tijdelijke aanstelling van een jaar. Indien u op alle fronten voldoet aan het verwachtings patroon, kan de tijdelijke aanstelling worden omgezet in een vast dienstverband. Salariëring Schaalniveau 7, maximaal 4.620,- bruto per maand. Informatie Nadere informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij de heer ing. N.A.L.G. Mathijssen, waarnemend hoofd van de afdeling, telefoon (024) 329 27 54. Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern (KAN) geplaatst; interne kandidaten hebben voorrang. Sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u voor 1 april a.s. zenden aan de dienst Projecten en Grondzaken, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 571, 6500 AN Nijmegen. Gaarne op de envelop vacaturenummer 98/035 vermelden. Ben jij zo'n jonge MTS'er die het omgaan met geografische data leuk vindt? Als je deze vraag positief kunt beantwoorden en je voldoet aan bovenstaande eisen, aarzel dan niet te solliciteren. Vrouwen worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren naar deze functie!! Gezien de ondervertegenwoordiging van vrouwen, leden van etnische bevolkingsgroepen alsmede fysiek gehandicapten, geven wij bij voldoen aan de functie- eisen de voorkeur aan kandidaten uit die groepen. Zij worden daarom nadrukkelijk uilgenodigd te solliciteren.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 54