ADVÉN A ADVIN. DE VACATURE Afdelingscoördinator All-round Landmeter All-round Landmeetkundig binnenmedewerker ADVIESBUREAU VOOR INFRASTRUCTUUR 194 Advin BA7., Adviesbureau voor Infrastructuur, is een dynamisch ingenieursbureau met circa 180 enthousiaste en goed gekwalificeerde medewerkers. Het bureau kent 6 afdelingen, Projectmanagement, Civiele Techniek, Bouwkunde, Elektrotechniek, Ruimtelijke Inrichting en Geodesie. Advin B.V. is gevestigd in Hoofddorp en heeft regionale vestigingen in Oss, Son, Steenwijk en IJmuiden. Voor onze opdrachtgevers -overheid en bedrijven- voeren wij diverse projecten uit in projectteams. Wij werken daarbij met hoogwaardige apparatuur en software. De afdeling Geodesie is in bijna alle vestigingen vertegen woordigd en voert geodetische werkzaamheden uit in geheel Nederland. In verband met de groei van ons bureau zoeken wij voor Advin Noord B.V. een afdelingscoördinator en voor Advin B.V. een all-round landmeter en een landmeetkundig binnenmedewerker. Hij/zij gaat zich zelfstandig bezig houden met het coördineren van de geodetische werkzaamheden, het zorg dragen voor de kwaliteitsbewaking en de financiële voortgang, alsmede de acquisitie in het vakgebied. Voor deze functie zoeken wij een medewerk(st)er met een afgeronde HBO-opleiding Geodesie, goede contactuele vaardig heden en een initiële instelling. Bij voorkeur heeft u enige jaren ervaring in het vakgebied. Wij bieden u een interessante positie in een plezierige werkomgeving. Gezien de omvang en de groei van ons bureau zijn er ruime doorgroeimogelijkheden. Hij/zij gaat zich zelfstandig bezighouden met het uitvoeren van landmeetkundige buitenwerkzaamheden. De nadruk van deze werkzaamheden zal komen te liggen op landmeetkundige onder steuning van civiel-technische projecten in de regio Zuid-Holland. Voor deze functie zoeken wij een medewerk(st)er met een afgeronde MBO-opleiding Geodesie, affiniteit met civiel-technische maatvoering, goede contactuele eigenschappen en een flexibele instelling. Bij voorkeur heeft u enige jaren ervaring in het vakgebied en bent u woonachtig in de genoemde regio. De medewerk(st)er voert voornamelijk landmeetkundige binnenwerkzaamheden uit voor alle voorkomende projecten. Hij/zij gaat zich bezighouden met o.a. het uitvoeren van geautomatiseerde reken- en tekenwerkzaamheden en het voorbereiden van geodetische projecten. Voor deze functie zoeken wij een medewerk(st)er met een afgeronde MBO-opleiding, affiniteit met geautomatiseerde processen, goede contactuele eigenschappen en een brede belangstelling. Wij bieden een interessante positie in een plezierige werkomgeving. Gezien de omvang en groei van ons bureau zijn er ruime doorgroeimogelijkheden. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Advin BA7., t.a.v. de heer Job B. Kleinendorst, afdeling personeelszaken, postbus 403, '2130 AK Hoofddorp. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer ing. Erik P. Siemer, hoofd afdeling Geodesie Advin B.V., telefoon 023 - 568 01 00. http://www.advin.nl e-mail: advhoofd@advin.nl Advin B.V., Hoofddoip. Tel. 023 - 568 01 00. Advin Zuid B.V., Oss. Tel. 0412 - 693 333. Adviesbureau Bles B.V., Son. Tel. 0499 - 474 636. Advin Noord B.V., Steenwijk. Tel. 0521 - 535 555. Tebhin Engineering B.V.. IJmuiden. Tel. 0255 - 521 750.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 48