Leiden A Landmeet kundig me dewerker vastgoed m/v Dienst Bouwen en Wonen 198 GEODESIA 1998-4 Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek (116.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financi n. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Bestuursdienst, Milieu en Beheer en Bouwen en Wonen. De afdeling Landmeten en Vastgoed van de dienst Bouwen en Wonen heeft een belangrijke rol in de ver zorging van vastgoedinformatie en ontwikkelt in overleg met gebruikers en andere belanghebbenden daar voor systemen. Tevens voert de af deling diverse geodetische werk zaamheden uit voor de gemeentelij ke diensten en derden. De afdeling Landmeten en Vastgoed heeft de ambitie een goed renderen de afdeling te zijn met een sterke po sitie binnen de gemeente Leiden. Daartoe is een veranderingstraject gestart op cultuur- en werkproces sen. De afdeling bestaat uit een bin nen- en buitendienst met totaal 10 medewerkers. De leeftijdsopbouw binnen de afde ling is zodanig dat goede perspectie ven voor doorgroei tot de mogelijk heden behoren. Recentelijk is de vacature ontstaan voor een: (34 uur per week) Wij zoeken: - een enthousiaste vrouw of man met een vakgerichte opleiding en werkervaring op het terrein van geodesie en vastgoedbeheer (HBO werk- en denkniveau); - iemand voor wie bedrijfsmatig en klantgericht werken vanzelfspre kend is; - iemand met goede contactuele en communicatieve vaardigheden. Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit: - het ondersteunen bij de inwin ning, opslag en het beheer van grafische informatie; - het toegankelijk maken en visuali seren van vastgoedinformatie (themakaarten); - het bewerken en beheren van grafische en administratieve bestanden; - het verlenen van landmeetkundige ondersteuning bij planontwikkeling; - assisteren bij verdere ontwikkeling van de informatievoorziening in het kader van de vastgoedinforma tie-balie; - assisteren bij alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in de binnen- en buitendienst. Wij bieden: - De salari ring is in overeenstem ming met de zwaarte van de functie en bedraagt maximaal4.943,- bruto per maand (schaal 8) bij een 34-urige werkweek. De gemeente Leiden wil meer vrou wen, gehandicapten en leden van et nische minderheidsgroepen in dienst nemen. Ge nteresseerden die menen tot n van) deze doel groepen te behoren, worden met na me verzocht te solliciteren. Voor de functie geldt dat, om de mo biliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen, aanstelling in algemene dienst zal plaatsvinden. Bij benoe ming kunnen, in onderling overleg, afspraken gemaakt worden voor een eventuele functiewisseling op ter mijn. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met dhr E.J. Fidom, chef afdeling Landmeten en Vast goed, tel. 071 -516 59 50. Brieven met alle relevante informa tie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Gemeente Leiden, Dienst Bouwen en Wonen, Bureau Middelen en Control/P&O, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder ver melding van vacaturenummer BO- WO 98.006.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 52