niversitair Docent A Ss/y 1 4 i Landinrichting W si 199 De Technische Universiteit Delft is de oudste en grootste technische universiteit in Nederland. De TU Delft verzorgt 15 universitaire opleidingen, waarvan er 8 uniek zijn. 7 faculteiten bieden onderdak aan ruim 60 vakeenheden, die onderwijs geven en wetenschappelijk onderzoek van hoog niveau verrichten. Van de meer dan 13.000 studenten is bijna 10 afkomstig uit het buitenland. De TU Delft biedt werk aan ruim 5.000 medewerkers, van wie 2.700 tot de wetenschappelijke staf behoren. Binnen Europa bestaan wetenschappelijke betrekkingen met ruim 20 universiteiten. Daarnaast zijn er in heel de wereld talloze samenwerkingsverbanden met universiteiten, instituten en bedrijven. Technologiebeleid voor de 21e eeuw: In een veranderende maatschappelijke, economische en culturele omgeving, neemt de TU Delft de uitdaging aan technisch-wetenschappelijk onderzoek en onderwijs nieuwe impulsen te geven. Hiertoe zijn onder meer tien interdisciplinaire technologiethema's aan gewezen, die zullen worden uitgewerkt binnen de nieuwe Delftse Interfacultaire Onderzoekscentra (DIOC's), in onderzoek dat de grenzen tussen de traditionele technische disciplines overschrijdt. Het streven naar integratie komt ook tot uiting in onderzoeksprogramma's waarin wordt samengewerkt met andere Technische Universiteiten, zoals het onderzoek aan "cementgebonden materialen". De Faculteit Civiele Techniek en Geowetenschappen is recent gevormd door de clusterfaculteiten Civiele Techniek, Geodesie en Technische Aardwetenschappen. De subfaculteit Geodesie verzorgt de universitaire opleiding tot geodetisch ingenieur. Onderwijs en onderzoek worden uitgevoerd vanuit de secties Fysische, Meetkundige en Ruimtegeodesie, Mathematische Geodesie en Puntsbepaling, GIS-technologie, Geo-infor- matie en Grondbeleid, en Fotogrammetrie en Remote Sensing. De sectie Geo-informatie en Grondbeleid stelt de relatie tussen mensen en grond centraal. Kernthema's zijn het vastleggen van informatie over deze relatie en het planijiatig aanbrengen van veranderingen in deze relatie. Hierbij spelen (onroerend goed) rechtelijke, (grond) economische, (geo) informatie-technische en bestuurlijk-organisatorische aspecten een rol. Functie-inhoud U levert een bijdrage aan zowel de organisatie als de uitvoering van het onderwijsprogramma van de sectie. Onderdeel hiervan is het onderwijs op het gebied van de landinrichting, waarbij het gaat om het land- inrichtingsbeleid, om de bestuurlijk-juridische aspecten van de Landinrichtingswet en de uitvoering daarvan en om de toedelingsmodellen en -systemen. U verricht en initieert onderzoek binnen het onder zoeksprogramma van de sectie, met name op het terrein van de landinrichting. De nadruk ligt daarbij op het herverkavelings proces in het algemeen en de toedeling in het bijzonder. Een deel van het onderzoek voert Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, zien wij graag voor 15 mei 1998 tegemoet. Zend uw sollicitatie aan: Subfaculteit u in het kader van de 2e en 3e geldstroom uit. U publiceert regelmatig over de resultaten van het onderzoek in (weten schappelijke) tijdschriften. U levert, indien nodig, een bijdrage aan de bestuurlijke taken binnen de sectie of ge subfaculteit. Persoonlijk profiel U heeft een academische opleiding afgerond, bijvoorbeeld Geodesie Landinrichtingsweten schappen of Planologie. U bent enthousiast en wil actief iïiee- werken aan het verder op- en uitbouwen van de activiteiten van de sectie. U beschikt over goede didactische kwalitejiten. U bent gepromoveerd danwel bereid tot het verrichten van Geodesie, t.a.v. hoofd P&O, Postbus 5030, 2600 GA Delft. Vermeld op de linkerbovenhoek van de envelop het vacaturenummer GE9808. U Delft promotie-onderzoek en heeft onderzoekservaring. Verder kent u de landinrichtings praktijk en heeft u de ambitie vanuit wetenschappelijk perspectief aan deze praktijk een bijdrage te leveren. U bent tevens in staat op een heldere wijze over uw onder zoek te publiceren De TU Delft biedt Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 8.263,00 bruto per maand bij een full time aanstelling. De aanstelling en het honorarium zijn conform de CAO Nederlandse Universiteiten. U wordt direct opgenomen in het pensioenfonds. Voor meer inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw prof.mr. J. de Jong (tel: 015 278 51 03) of ir. F.B. Rosman (tel: 015 278 37 80, e-mail: f.b.rosman@geo.tudelft.nl). Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met mevrouw R.M.J. van Akkeren Sciarone, Dienst Personeel en Organisatie (tel: 015 278 19 84, e-mail: R.M.J.vanAkkerenSciarone @geo. tudelft.nl). Uitgebreide informatie over de TU Delft vindt u op internet pagina www.tudelft.nl

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 53