Gemeente Rijswijk SECTIECHEF LANDMETEN EN VASTGOEDREGISTRATIE m/v voor 36 uur per week De sectie Landmeten en Vastgoedregistratie: 1998-4 GEODESIA Rijswijk is een zelfstandige gemeente, centraal gelegen in het stedelijk gebied van de randstad. Hier wonen bijna 48.000 en werken 30.000 mensen in een parkachtig opgezette gemeente voorzien van alle scholings- en ont spanningsmogelijkheden. De Dienst Openbare Werken is verantwoordelijk voor de inrichting en het beheer van de openbare ruimte. Bij de sectie Landmeten en Vastgoedregistratie staat per I augustus de volgende vacature open: De sectie maakt onderdeel uit van de afdeling Civiel techniek. Bij de sectie zijn 6 medewerkers werkzaam die zich bezig houden met de volgende taken: kaartvervaardiging en bijhouden van de grootschalige basiskaart Rijswijk; vervaardiging en bijhouden van cartografische producten; de landmeetkundige begeleiding van stedenbouwkundige plannen; beheer en bijhouden van basisregistraties (w.o. gemeentekadaster en kadastrale kaart); uitvoeren van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden. Tevens is binnen deze organisatie-eenheid het VastgoedlnformatieCentrum van Rijswijk gepositioneerd. Het VIC geeft vorm aan beleid op het gebied van vastgoedinformatie en vertaalt dat beleid in operationele acties. De sectie vervult een spilfunctie als leverancier en distributeur van vastgoedinformatie voor de gemeentelijke organisatie en voor externe afnemers. De functie: U geeft leiding aan de sectie, waarbij u zorg draagt voor financiële, personele en organisatorische aangelegenheden. U bent verantwoordelijk voor zowel de kwaliteit als de kwantiteit van de landmeetkundige producten. U optimali seert het landmeetkundig werkproces. Samen met de medewerkers van de sectie geeft u met ambitie vorm aan de vastgoedinformatievoorziening. Tevens onderhoudt u de in- en externe contacten. Functie-eisen: geodetische opleiding op minimaal HBO-niveau; een duidelijke visie op vastgoedgebied en bekendheid met relevante ontwikkelingen op dit gebied; kennis van en ervaring met CAD- en GIS-systemen; meerdere jaren leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie; goede redactionele, communicatieve en sociale vaardigheden; klantgericht denken; gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Salariëring: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal fl. 3998,- en maximaal fl. 6527,- bruto per maand (schaal 10) bij een 36-urige werkweek. Een toelage tot een maximum van schaal I0A (fl. 7079,-) behoort tot de mogelijkheden. De functie zal in het kader van een reorganisatie van de dienst Openbare Werken opnieuw worden beschreven en gewaardeerd. Procedure: In onze organisatie werken op deze functie verhoudingsgewijs minder vrouwen dan er op de arbeidsmarkt beschik baar zijn. Wij willen deze kans benutten om meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom zullen in dit geval vrouwen bij gelijke geschikheid voorkeur krijgen boven mannelijke gegadigden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer F. van Herwijnen, hoofd van de afdeling Civiel Techniek, telefoon 070 - 395 95 67. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en Wethouders van Rijswijk, Postbus 5305, 2280 HH Rijswijk, onder vermelding van vacaturenummer GV/98/02. Acquisitie naar aanleiding van deze publicatie wordt niet op prijs gesteld. 200

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 54