o,o"W>cW Landmeetkundige v/m 249 GEODESIA 1998-5 Binnen de hoofdgroep Ruimte, Groen en Verkeer is het bureau Geo-informatie ondergebracht. Dit bureau is een werkeenheid, die met behulp van moderne technologische middelen doelgericht en efficiënt de informatievoorziening ten behoeve van de beleidsvelden Ruimte, Groen, Verkeer, Waterstaat en Milieu verzorgt. In het bureau zjn de vakgroepen kartografie, GIS-ondersteuning, landmeten (binnen- en buitendienst) en wegontwerp ondergebracht. De landmeetkundige sector heeft tot taak het verrichten van alle landmeetkundige werkzaamheden t.b.v. de uitvoering en het beheer van civiele- en cultuur technische projecten. Bij de sector landmeten is de functie vacant van Functie-inhoud: tot uw taak behoort het adviseren van het bureauhoofd inzake nieuwe ontwikkelingen op landmeetkundig gebied in relatie tot geografische informatievoorziening. In deze functie heeft u de vakinhoudelijke verantwoording voor de kwaliteit en de kwantiteit van alle landmeetkundige buitenwerkzaamheden. Voorts bereidt u de opdrachten voor, geeft daarbij de randvoorwaarden aan voor de uitvoering en bent u verantwoordelijk voor de planning en de voortgangsbewaking van de uit te voeren werkzaamheden. Ook dient u er zorg voor te dragen dat er een goede aansluiting c.q. afstemming plaatsvindt met de geautomatiseerde verwerking van de gegevens mede in relatie tot geautomatiseerd wegontwerp. Daarbij werkt u nauw samen met de (landmeetkundige) applicatie beheerder. Verder heeft u de zorg voor een bedrijfs matige en efficiënte inzet van de landmeetkundige capaciteit waarbij de door u te ontwikkelen ken getallen van groot belang zijn. Tevens wordt u belast met het begeleiden/controleren van externe bureaus die in het kader van uitbesteding werken krijgen opgedragen. Daarnaast voert u overleg met en verstrekt u informatie aan derden. V08/20-98 Functie-eisen: voor het vervullen van deze functie is een voltooide HBO-opleiding op landmeet kundig gebied, danwel een door opleiding en werk ervaring verjkregen gelijkwaardig niveau noodzakelijk. Daarnaast qlient u kennis te hebben van de functionele aspecten van Topocad-autocad opname- en verwerkingssysteem. Van belang is ook dat u een resultaatgerichte, creatieve en toekomstgerichte instelling hëeft, alsmede over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden beschikt. Tenslotte heeft u inzicht in en kennis van informatietechnologie en GIS. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring wórdt een salaris geboden van maximaal 6.300,- per maand. Sollicitaties en inlichtingen: indien u belangstelling heeft voor de vervulling van deze functie zien wij uw schriftelijke sollicitatie graag binnen 14 dagen tegemoet. U dient deze te richten aan het college van Gedeputeerde Staten, t.a.v. de directeur van de stafgroep Personeel en Organisatie, postbus 5^700, 6202 MA Maastricht, onder vermelding van het vacaturenummer R97016 op brief en enveloppe. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer M.P.J. Wolfs, hoofd van bureau Geo-informatie, telefoon (043) 3897346. Vrouwen, die aan de functie-eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Deze functie kan ook in deeltijd worden uitgeoefend. In de selectieprocedure zal ook een vertegenwoordiging van het bureau worden ingeschakeld, terwijl een psychologisch onderzoek tot de procedure kan behoren. De provincie streeft ernaar meer allochtonen in dienst ite nemen. In verband hiermee worden sollicitanten, die tot deze doelgroep behoren, ver zocht dit'in hun brief kenbaar te maken.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 51