Hoofd Geo-advisering: "Brede managementervaring, gedegen vakkennis - wat je noemt een veeleisende functie." Rijkswaterstaat 200 jaar Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Academicus (v/m) voor de afdeling Geo-advisering, Delft Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult al 200 jaar een belangrijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infra- structuur van Nederland. Was in het begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoorde lijkheid, tegenwoordig kent de organisatie de volgende 'kerntakenbescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen en rijks wateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid. Sinds 1798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het vervullen van zijn taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. in totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Een van die specialistische diensten is de Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewerkers een uitge breid assortiment aan geo-informatie, geo- informatica, informatietechnologie, kennis en adviezen. Momenteel vindt er een cultuur omslag plaats naar een productgeoriënteerde organisatie, waar men zich sterk maakt voor een kostenbewuste, klantgerichte en zakelijke werkwijze. De hoofdafdeling Geo-advisering van de Meetkundige Dienst houdt zich bezig met advi sering en onderzoek op het gebied van geo- informatievoorziening en productie van themati sche geo-informatie. Hiertoe verzorgt de afde ling een voor de gebruikers optimale nationale geometrische infrastructuur en levert ze een bijdrage aan het voor geheel V&W beschikbaar en toegankelijk maken van alle relevante plaats gebonden informatie. Ook adviseert de hoofd afdeling V&W-klanten over het gebruik van geo-informatie en de daarbij te gebruiken inwin-, verwerkings- en presentatietechnieken. Bovendien produceert Geo-advisering voor V&W-klanten specialistische thematische geo- informatie. Taken Als hoofd Geo-advisering schept u de voor waarden voor de groei en ontwikkeling van de hoofdafdeling. U geeft leiding aan circa hon derd medewerkers en draagt daarbij zorg voor de realisatie van de doelstellingen en taken van de hoofdafdeling. Woorden zet u direct om in daden. U onderhoudt een veelheid aan contacten. Daarnaast verwachten wij dat u als lid van het managementteam bijdraagt aan de sturing van de Meetkundige Dienst als geheel, ook bij aangelegenheden die uw eigen vakge bied overschrijden. In ontwikkelingen op het niveau van de RWS-organisatie als geheel speelt u eveneens een rol, onder meer door uw partici patie in reguliere en projectmatige overleg organen. Bovendien staat u garant voor een goed personeelsmanagement, een vakkundige bedrijfsvoering en een efficiënt verloop van de productieprocessen binnen de hoofdafdeling. |Bewezen vakmanschap op het gebied van onder zoek en advies van geo-informatievoorziening, zeer ruime leidinggevende kwaliteiten, een acade misch werk- en denkniveau, organisatorische (kwaliteiten, het vermogen strategisch te denken 'en beleid uit te zetten zijn absoluut voorwaarden om van deze functie een succes te maken. Bovendien bent u gewend te werken in een om- Igeving waar ontwikkelingen elkaar snel opvolgen. 'U beschikt over vaardigheden die niet alleen leiden tot het op resultaat- en klantgerichte wijze uitdra gen van producten en diensten van de Meet kundige Dienst, maar die u ook in staat stellen een link te leggen tussen de wetenschappelijke wereld, de geodetische branche en de producten en wensen van RWS en V&W. Met uw uitsteken de contactuele eigenschappen weet u moeiteloos uw netwerk op en uit te bouwen, waarin u met uw inspirerende ideeën een invloedrijke positie inneemt in het werkveld binnen en buiten V&W. Salaris 1 Uw salaris bedraagt maximaal f 11.341,- bruto per maand (schaal 15 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.J. Riedstra, hoofdingenieur directeur van de Meetkundige Dienst, telefoon j (015) 269 12 09. Een informatiepakket kunt u op vragen bij mevrouw G. Bource van de stafafde ling Personeelszaken, telefoon (015) 269 12 18. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS Helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, onder vermelding van vacaturenummer 980679/C op brief en envelop. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 53