chef landmeten m/v gemeente harderwijk GEL D E R I A H VEL 'J W E E R W I J K mssmmmmm m PM 252 1998-5 GEODESIA De bestuursdienst van de gemeente bestaat uit 4 sectoren. Eén van de sectoren is Stadsont wikkeling en bestaat uit de afdelingen: Ruimtelijk Beleid,Volkshuisvesting, Bouwzaken, Grond zaken en Landmeten. De afdeling Landmeten heeft 4 formatieplaatsen (incl. deze vacature). Wij vragen voor de afdeling een Harderwijk (39.000) ligt tussen Amersfoort en Zwolle aan de rand meren en tegen de Veluwse bossen. Bekend als toeristen stad, maar industrie en dienstverlening zijn zeker zo belangrijk. Het industrieterrein is opnieuw met 40 ha. ver groot. We bouwen aan een nieuwe wijk voor circa 5000 woningen. De gemeente kenmerkt zich door een professio nele en bedrijfsmatige werkwijze. Op het stad huis werken circa 220 personeelsleden. •ALGEMEEN: De afdeling Landmeten heeft een centrale positie binnen de bestuursdienst als het gaat om het aanleveren van kadastrale/ landmeetkundige basisgegevens. De afde lingen Grondzaken, Ruimtelijk Beleid, Bouwzaken, Financieel Beleid, Wijkbeheer en Milieu maken gebruik van die diensten. Er wordt gestreefd naar een verdere invoering van Vastgoedinformatie in het gemeentelijk apparaat. Extern wordt voor al met het Kadaster samengewerkt. Er is in toenemende mate behoefte aan kadastrale informatie in digitale vorm. De afdeling werkt aan een meer facilitaire rol voor wat betreft de vastgoedinformatie. Daar naast vervult de afdeling een actieve rol bij de uitvoering van een woningbouwpro gramma van ca. 350 woningen per jaar. PROFIEL: U schept voorwaarden voor het personeel van de afdeling om optimaal te kunnen functioneren en bundelt de afdelingsactivi teiten tot een geïntegreerd geheel. U stuurt het proces dat moet leiden tot meer een klantgerichte afdeling. U geeft technische ondersteuning aan de mede werkers, maakt en bewaakt werkplannen. U bewaakt de kwaliteit van de inkomende en uitgeleverde informatie. U adviseert aan het college van B en W over het te voeren landmeetkundig beleid en stemt dat af met andere afdelingen en instanties. Dit vraagt om een kwalitatief goed tech nisch product, nieuwe wegen om klanten te bedienen en een open communicatie met leveranciers en gebruikers. SELECTIE-EISEN: U heeft een afgeronde opleiding hbo- Landmeten/Geodesie en leidinggeven de ervaring. U heeft goede redactionele en sociale vaardigheden. U weet uw team te enthousiasmeren voor een meer facilitaire rol binnen de organisatie. U heeft: - visie/inzicht m.b.t. vastgoedinformatie in bredere zin: - kennis/ervaring m.b.t. de landmeetkun dige samenwerking met het Kadaster; - kennis/ervaring m.b.t. de landmeetkun dige begeleiding van de uitvoering van bestemmingsplannen. INFORMATIE: over deze vacature kunt u inwinnen bij het sectorhoofd van Stadsontwikkeling de heer ir. H.W. Droog, tel. (0341) 41 13 57 of de huidige afdelingschef, de heer M.G. van't Loo, tel. (034141 13 67. SALARIS: De gemeente Harderwijk heeft het drie- rangenstelsel. Inschaling kan plaatsvinden in functiegroep 9 of 10, met een maximum van f 6.572,-- bruto per maand. T.z.t. is doorgroei mogelijk naar functiegroep I I SOLLICITATIE: U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad sturen naar de gemeente Harderwijk, t.a.v. de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 149, 3840 AC Harderwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 54