DE AA LANDMETER A M/V WATERSCHAP (38 uur per week] 304 1998-6 GEODESIA Op de afdeling Plan en Advies van de sector Waterbeheer van waterschap De Aa is onderstaande functie vacant Het waterschap De Aa, gevestigd te Boxtel, is het waterschap dat zorgdraagt voor het integraal waterbeheer binnen haar beheers gebied, groot 84.000 ha zich uitstrekkende van 's-Hertogenbosch tot aan de Limburgse grens. De organisatie omvat de sectoren Waterbeheer, Emissiebeheer en Middelen. Daarnaast zijn er twee stafafdelingen. Het waterschap kent een personele omvang van 140 formatieplaatsen. De werkzaamheden waarmee de medewerker zal worden belast zijn: - voorbereiden, plannen en uit voeren van landmeetkundige werkzaamheden t.b.v. nieuwe werken en onderhoudswerk zaamheden, beheer en onder houd van eigendommen van het waterschap voor waterbeheer en emissiebeheer; - inmeten, uitzetten en vastleggen van kadastrale grenzen; - verzamelen van geometrische gegevens van waterschaps- werken en het verwerken daarvan in het GIS; - uitvoeren van (controle)bereke- ningen. Voor deze functie vragen wij: - mto landmeetkunde; - ruime ervaring met bovenge noemde werkzaamheden; - ervaring met het werken met een total-station; - goed inzicht in geautomatiseerde gegevensverwerking; - in bezit van rijbewijs B. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan aanstelling plaatsvinden in schaal 7 van de salarisschalen waterschaps- personeel, maximaal f 4.658,- bruto per maand bij een volledige werkweek. De voor het water- schapspersoneel gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met het afdelingshoofd mevrouw P. Promes, tel. (0411)61 31 37 of de senior medewerker Vast goedzaken, de heer J. Lubbersen, tel. (0411) 61 31 32. Sollicitaties, te richten aan waterschap De Aa, t.a.v. de heer P.Th.A.C. van Berkel, adviseur Personeelsmanage ment, Postbus 385, 5280 AJ Boxtel, onder vermelding van vacaturenr. 98-12.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 54