Senior medewerker Geo-informatie Gemeente Maastricht nnn Dienst Publieke Werken en Sport (v/m) 306 1998-6 GEODESIA Maastricht behoort met bijna 120.000 inwoners tot de grotere steden in Nederland. Het is de oudste stad van het land, maar ook een vitale stad met ambities. Maastricht ligt in het cen trum van een internationale omgeving, de Euregio, en richt zich sterk op de ontwikkeling van het nieuwe Europa. Maastricht stelt 'hoge eisen aan de kwaliteit van het voorzieningenniveau op ruim telijk, maatschappelijk, economisch en cultureel vlak. Diezelfde kwaliteit wordt gevraagd van de ambtenaren van de stad. Dus ook van de Uw plaats in de organisatie. De dienst Publieke Werken en Sport is verantwoordelijk voor een optimaal beheer en onderhoud van de openbare ruimten in Maastricht. Bij de dienst werken ongeveer 400 mensen, bij de sector Ingenieursbureau, de sector Stadsbeheer en een aantal middelen afdelingen. De 10 medewerkers van de afdeling Geo-informatie, welke ressorteert onder het Ingenieursbureau, dragen zorg voor het instandhouden van de digitale topografische kaart en de daarop gebaseerde geometrische objecten, de adequate maatvoering bij nieuwbouwprojecten, alle voorkomende geodetische metingen en de productie, bewerking en verstrekking van Geo-informatie. Uw taken en verantwoordelijkheden. U bent productverantwoordelijk voor ontwikkeling, onderhoud en instandhouding van het digitaal topografisch bestand en de daarvan afgeleide basisproducten. U bent productverantwoordelijk voor ontwikkeling van richtlijnen, onderhoud en instandhouding van geometrische objecten waardoor de koppeling met andere systemen, zoals beheersystemen, mogelijk wordt. U bent productverantwoordelijk voor de voorbereiding van de maatvoering bij uitbreidings- en inbreidingsplannen en reconstructies. U adviseert omtrent het gebruik en het verstrekken van informatie uit de in onderhoud zijnde bestanden. U beoordeelt en adviseert ten aanzien van systemen en werkwijzen. Uw kennis en kwaliteiten. U bent in het bezit van een geodetische opleiding op HBO-niveau. U heeft een duidelijke visie op het gebied van de integratie van grafische en administratieve gegevensbestanden. U heeft kennis en ervaring met de interactief-grafische gegevensverwerking. U heeft kennis van Windows NT en ervaring met het CAD-systeem Microstation. U heeft ervaring met het topografisch informatiesysteem Geocad. U heeft kennis van GIS-technieken. U bent bereid aanvullende opleidingen te volgen. U heeft organisatietalent, goede communicatieve vaardigheden en een klantgerichte, flexibele en collegiale instelling. Affiniteit met zowel cultuurtechnische als civieltechnische werkzaam heden strekken tot aanbeveling. Ons aanbod. Afhankelijk van ervaring en opleiding kan bij een 36-urig dienstverband inschaling plaatsvinden tussen minimaal 3.515,- per maand (schaal 8) en maximaal 6.427,— per maand (schaal 10.11). Het definitieve functieniveau wordt nog vastgesteld door functiewaardering. Inlichtingen. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Geo- informatie, de heer A. Balemans, telefoon: 043-3505157. Heeft u belangstelling? Richt uw sollicitatie dan binnen 14 dagen aan: de directeur van de dienst Publieke Werken en Sport, afdeling P&O, Postbus 1910, 6201 BX Maastricht. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Onze voorkeuren. Wij vinden dat het gemeentelijk apparaat een goede afspiegeling moet zijn van onze samenleving. Daarom hanteren wij een voorkeursbeleid gericht op vrouwen, mensen uit etnische minderheden en gehandicapten. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 56