MBO'er die met behulp van CAD en GIS-technieken het gemeentelijk onroerend goed in kaart brengt. Medewerker Technische Registratie v/m Utrecht, hart van Nederland. Ontwikkelingsbedrijf 308 1998-6 GEODESIA Utrecht verandert. Door de bouw van Leidsche Rijn: met 30.000 wonin gen de grootste bouw- lokatie van Nederland. Met het Utrecht Cen trum Project dat de wes telijke kant van Utrecht verbindt met het histo risch centrum. Met de aanleg van hoogwaar dig openbaar vervoer door de stad. Utrechters veranderen mee. Steeds talrijker wordt het aantal cultu ren dat met elkaar samenleeft, woont, werkt en studeert in Utrecht. Utrecht inves teert in de infrastruc tuur en in de leefbaar heid. De gemeentelijke organisatie zet zich daarvoor in. Onderdeel van die gemeentelijke organisatie is het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht (OGU). Het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht (OGU) is in de stad Utrecht het gemeentelijke orgaan waarde deskundigheid is gebundeld voor het beheer en de exploitatie van al Ie gemeentelijke onroerende zaken. Dit gemeentebedrijf bestaat uit de afdelingen Vastgoedinformatie, Accountmanagement, Projecteconomie, Verwerving Uitgifte, Beheer Verhuur, Controlling en Personeel Organisatie. Het Ontwikkelingsbedrijf deelt uit hoofde van zijn specialisme uiteraard in de groei van Utrecht, anders gezegd in stadsuitbreiding aan de ene kant (de bouw van het nieuwe stadsdeel Leidsche Rijn) en in stedelijke vernieuwing aan de andere kant (o.a. de ont wikkeling van het Utrecht Centrum Project rond het Centraal Station en diverse binnen stedelijke lokaties). Het bureau Technische Registratie is onderdeel van de afdeling Vastgoedinformatie (VGI) en registreert de gemeentelijke eigendomsgrenzen (bestand en tekeningen), controleert bouwvergunningen, akten, aan- en verkopen, maten plannen en exploitatieplannen met betrekking tot deeigendomsgrens en de wijze van gebruik. Het bureau geeft ondersteuning aan andere afdelingen van het Ontwikkelingsbedrijf door middel van tekeningen (aan- en verkoop, onteigening, verhuur, erfpacht, overzichtstekeningen etc.), berekeningen (oppervlaktes etc.) en adviezen. Het bureau verzorgt de overboekingen van gemeentelijke eigendommen binnen de gemeentelijke diensten en de aanwijs van nieuwe grenzen waarbij de gemeente partij is. Tevens is het bureau de informatiebron voor medewerkers van het Ontwikkelingsbedrijf, andere Diensten, kadaster, notarissen etc. als het gaat om gemeentelijke eigendommen. Voor het bureau Technische Registratie zijn wij op zoek naar een (voor 32 uur per week) r* Functie-inhoud Verstrekken van informatie omtrent gemeentelijke vastgoedgegevens. Verrichten van kadastrale en hypothe caire recherches. Maken van uiteenlopende tekeningen ten behoeve van het beheer, de exploi tatie en transacties met gemeentelijk onroerend goed inclusief de archivering met behulp van CAD en GIS-technieken. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau en/of afgeronde opleiding MBO landmeten. Kennis van en ervaring met CAD en GIS-pakketten, bij voorkeur Micro station. Kennis van en ervaring met grond bedrijfprocessen en met de werkwijze en organisatie van het kadaster. Goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheden. Kennis van en ervaring met de gemeen telijke organisatie en/of procedures. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f4.620,- bruto per maand bij een volledig dienstverband van 36 uur per week. De functie is geïndiceerd op salarisschaal 7. Procedure De selectie vindt plaats door een selec tieteam. Een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Deze werving vindt gelijktijdig intern en extern plaats. Interne kandidaten behouden hun voorrangspositie. Informatie en sollicitatie Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R. Westerweel, Chef bureau Technische Registratie, telefoon 030 286 42 80. Binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie kunt u schriftelijk sollicite ren bij mevrouw J.C. Koldewijn, afdeling Personeel Organisatie, Ontwikkelings bedrijf Utrecht, Postbus 8613, 3503 HP Utrecht, onder vermelding van "Sollicita tie Medewerker Technische Registratie, vacaturenummer 98-006" op de envelop. Voorrangsbeleid De gemeente wil haar personeels bestand in kwantitatieve zin een afspie geling laten zijn van de Utrechtse bevol king. Gezien de personele samenstelling van de Dienst roept de gemeente bij de vervulling van deze vacature vrouwen, personen die tot bepaalde etnische minderheden behoren en mindervaliden nadrukkelijk op te solliciteren. Zij genie ten in de selectieprocedure de voorkeur. GEMEENTE UTRECHT Deze personeelsadvertentie is niet bestemd voor acquisitie.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 58