systeembeheerder/geodeet databeheer v/m (100%) Onze stad Onze organisatie Onze dienst: Stadswerk Wij zoaken aan 360 vac.nr. 98stzl&v1 J 1998-7/8 GEODESIA arv-irv^ ir»»»- -ww VIaardingen is een veelzijdige stad met ruim 74.000 inwoners, die de intimiteit van een oude visserijstad koppelt aan moderne voorzieningen, een ruime verscheidenheid aan woning bouw en een zeer groene woon- en leefomgeving met karakteristieke natuurgebieden. Als handels- en industriestad aan de Nieuwe Waterweg speelt Vlaardingen een belangrijke rol in de regionale economie. Uitgebreide recreatieve, sociale en culturele voorzieningen maken het beeld van een stad waar het goed wonen, werken en recreëren is, compleet. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst, de Dienst Weizijn, de Dienst Stadswerk, de Facilitaire Dienst en de Brandweer. Vergaande vernieuwingsprocessen zorgen voor een organisatie met een slagvaardige klantgerichte aanpak. De medewerkers van de gemeentelijke organisatie wer ken gemiddeld 32,2 uur full time per week, meestal verdeeld over vier werkdagen. Met elkaar zorgen de circa 800 Vlaardingse ambtenaren voor vijf dagen per week adeguate dienstverlening. De Dienst Stadswerk zorgt voor duurzame verbetering van de leefbaarheid en kwaliteit van de stad. De afdeling Stadsreiniging draagt daaraan bij door afval gescheiden in te zamelen. De afdelingen Stadsbeheer en Wijkbeheer pakken het beheer van de openbare ruimte wijk gericht aan. De afdelingen Stadsontwikkeling en Grondzaken werken aan bouw- en bestem mingsplannen, gronduitgifte, volkshuisvesting en milieu- en verkeersprojecten. Binnen de Dienst voert de afdeling Stadstoezicht het beheer over de digitale kaart, het bouwtoezicht, de havens en de markten en draagt zorg voor de bijbehorende vergunningverlening. De sectie Landmeten en Vastgoedinformatie maakt deel uit van deze afdeling. In aanvulling op de huidige landmeetkundige taken gaat deze sectie zich bezighouden met het opzetten en ontwikkelen van de grafische en administratieve vastgoedregistratie- en informatievoor ziening van de gemeente. De sectie beschikt over 9,6 formatieplaatsen en levert informatie op landmeetkundig en vastgoedgebied aan in- en externe afnemers. Uw baan? U verzamelt, registreert en beheert de meetge gevens voor de digitale basiskaart (GBKV); U bent verantwoordelijk voor het functioneren van het geografische systeem; dit betreft uiter aard de inhoud van het bestand, maar ook de hardware en software; U voert landmeetkundige werkzaamheden uit die verband houden met het realiseren van bouwplannen; U geeft mede vorm aan procedures voor de eigen taken en die van de hele sectie; U voert beheertaken uit in het grensgebied van de vakgebieden Landmeten en Vastgoedinformatie; Oe werkzaamheden vinden in hoofdzaak plaats in de binnendienst; zonodig wordt u ook ingezet voorveldwerkzaamheden. Bij al deze werkzaamheden behoort vanzelfspre kend een goede vervulling van de archieffunctie. Wij vragen MBO-niveau, bij voorkeur MTS-Geodesie; Ruime kennis van en inzicht in geautomatiseer de processen (bij voorkeur kennis van Geocad); Een communicatieve houding naar onze interne en externe klanten, die een bijdrage levert aan de veranderingsprocessen binnen de vastgoed informatievoorziening (GIS); Een flexibele en resultaatgerichte instelling; Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Wij bieden Een boeiende veelzijdige functie binnen een enthousiast team. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 5234,- (schaal 8) bruto per maand bij een volledige werkweek (32,2 uur). De gemeente Vlaardingen streeft ernaar dat de gemeente lijke organisatie een afspiegeling vormt van de plaatselijke bevolking. Daarom wordt met name vrouwen, allochtonen en gehandicapten verzocht te solliciteren. Bij voldoende geschiktheid zullen zij de voorkeur krijgen. De organisatie biedt naast mogelijkheden voor kinder opvang ook perspectieven voor persoonlijke opleidings- en ontplooiingstrajecten. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Krijgsman, waarnemend sectiehoofd, telefoon nummer (010) 248 4706. Solliciteren In verband met de vakantieperiode hanteren wij een lange reactietermijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot vier weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Stadstoezicht van de Dienst Stadswerk, de heer J. Plooij, Postbus 141,3130 AC Vlaardingen. Aguisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 54