A INTERGRAPH Infrastructure De functie Wat wij vragen Wat wij bieden Intergraph maakt uw ideeën waar. 380 1998-9 GEODESIA Intergraph staat voor 'interactive graphics'. We zijn het grootste bedrijf dat zich volle dig richt op het aanbieden van interactieve grafische oplossingen voor de professio nele markt. We opereren internationaal en bieden hardware, software en dienstver lening. Ons streven is om voortdurend grenzen te verleggen. En niet zonder succes. Inmiddels zijn we wereldwijd marktleider op het gehied van Computer-Aided Design. Manufacturing en Engineering (CAD/CAM/ CAE) en Geografische Informatie Systemen (GIS).Verder bieden we applicaties op het vlak van Informatie Management, Intra net/Internet, en eenvoudig te gebruiken plug- and-play pakketten, gebaseerd op de door Intergraph ontwikkelde Jupiter tech nologie. Onze producten zijn gebaseerd op Microsoft Windows en Intel processoren. Bovendien zijn we de grootste ontwikkelaar van applicaties op basis van Windows NT. We zijn een Amerikaanse multinational, waar wereldwijd 8000 medewerkers werken. In Nederland zijn meer dan 200 men sen werkzaam waarvan bijna 100 voor het hoofdkantoor van de Benelux in Hoofd dorp. Van hieruit vinden met name activitei ten plaats op het gebied van verkoop, marketing, klantenservice, training, support cn consultancy. We zijn voortdurend in ontwikkeling. Per jaar geven we meer dan 10% van de omzet uit aan R&D. We zijn actief in 63 landen en hebben een omzet van ongeveer 1 miljard IJS dollar per jaar. Dat levert een aardige voorsprong op. Wilt it meer informatie, neem dan contact op met Erik Pieterse, Manager Unman Resources, telefoon 023 - 566 66 04. Of bezoek onze website: www.intergraph. com/nederland. Uw sollicitatiebrief riclit n eveneens aan Erik PieterseManager Unman Resources, Intergraph Benelux B. V, Postbus 333,2130 AH Hoofddorp. Infrastructure is een divisie van Intergraph Corporation die zich concentreert op Geografische Informatie Systemen (GIS), cartografische-en infrastructuursoftware. Op de overheidsmarkt heeft Intergraph hiermee een leidende positie. Op het strategisch gekozen Windows NT platform bezit Intergraph een marktaandeel van 80%. Met de meest recente ontwikkelingen in het kader van OpenGIS staan we aan de vooravond van een revolutionaire doorbraak. Onze oplossingen dekken de behoeften van elke gebrui kersorganisatie volledig af. Ter vervanging van een vertrekkende medewerker en ter uitbreiding van de technische verkoopondersteunende inspanningen zoeken wij een: De nadruk in deze functie ligt op het geven van technische pre-sales onder steuning in verkooptrajecten door mid del van: het technisch-inhoudelijk organiseren en uitvoeren van demonstraties, presen taties, bcnch-marks; workshops, seminars en het participeren in beurzen; het geven van technisch inhoudelijke ondersteuning bij offertevervaardiging. Daarnaast geeft u post-sales onder steuning aan klanten bij implementaties van software producten, bij product support en oplossen van problemen en storingen. U onderhoudt contacten met gebruikersgroepen. Verder draagt u in algemene zin bij aan productpositioneringen en aan verdere vergroting van de naamsbe kendheid van Intergraph en haar produc ten, d.m.v. het vervaardigen van marktgerichte whitepapers, brochures, demonstralies, presentaties en product beschrijvingen. U heeft een afgerond W.O. of H.B.O. diploma met een technische afstudeer richting waarbij (geografische) informa tiesystemen een belangrijk onderdeel vormden, aangevuld met producttrai ningen, of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring. Minimaal 3 jaar ervaring met GIS, bij voorkeur in een gelijksoortige functie. U heeft een com merciële inslag en kennis van de relevante marktsegmenten en materie. Kennis van C++ en Visual Basic is een pre. Bij Intergraph zien we onze mede werkers als onze belangrijkste kracht. Daarom bicden we een uitdagende werk omgeving, met volop kansen voor per soonlijke en professionele groei, ook in buitenlandse projecten. We werken met korte communicatielijnen, waardoor er een informele en collegiale werksfeer heerst waarin het prettig werken is. Het belang dat wij hechten aan onze mensen, vertaalt zich in een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 26