Topcorv Product Manager m/v Topcon Europe B.V. is een dochteronder neming van Topcon Corporation, Japan en staat aan het hoofd van het Europese distributienetwerk. Ons bedrijf in Capelle a/d IJssel, waar 75 mensen werkzaam zijn, is verantwoordelijk voor de verkoop van optische, oogheelkundige, landmeet kundige en industriële meetinstrumenten. (3D Machinebesturing) GEODESIA 1998-9 Het leveringsprogramma van de Laser Divisie omvat een uitgebreid scala lasers voor bouwtoepassingen en een complete lijn machinebesturingen. Via dochterondernemingen en distributeurs levert de Laser Divisie haar producten aan aannemings bedrijven, baggerbedrijven, loonwerkers etc. in heel Europa. Momenteel introduceert Topcon een revolutionair systeem, waarbij de hoogte en dwarshelling van bouw- machines als graders en bulldozers volautomatisch bestuurd worden met behulp van een automatisch volgend Total Station. Hiermee worden aanzienlijke besparingen in landmeetkundig uitzetwerk en productiekosten gerealiseerd. Vanwege de ontwikkeling van dit innovatieve besturingssysteem is Topcon op zoek naar kandidaten voor de functie van: Binnen de Laser Divisie wordt hij/zij verantwoordelijk voor de technische en commerciële ondersteuning van het nieuwe 3D besturingssysteem in Europa. Dit betreft dagelijkse technische productondersteuning, maar ook begeleiding van installaties door geheel Europa en training van installateurs. In het commerciële vlak richten de werkzaamheden zich vnl. op begeleiding en training van de lokale verkooporganisaties en het assisteren op het gebied van marketingactiviteiten. Daarnaast behoren het uitvoeren van marktstudies, begeleiden van het interne logistieke proces en met name de communicatie met de fabrieken in Japan en Amerika tot de voornaamste taken. Vereisten: Opleiding op HTS/Universitair niveaumet bij voorkeur praktischelandmeetkundige ervaring Affiniteit met de bouwindustrie en verwante marktsegmenten Affiniteit met computers en landmeetkundige software Actieve en klantgerichte instelling Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in NederlandsEngels en Duits. Kennis van overige talen is een pré Bereidheid tot reizen binnen en buiten Europa Leeftijd ca. 25 - 35 jaar Voor de functie geldt dat u werkzaam zult zijn in een klein en enthousiasf team, binnen een internationale onderneming, die bij gebleken succes voldoende doorgroeimogelijkheden bi'edt. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen te stqren aan: Topcon Europe B.V., T.a.v. de heer N. Smit, Postbus 145, 2900 AC Capelle a/d IJssel.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 63