Hoofd bureau Beheer Ruimtelijke Informatie Samenwerkers krijgen in Apeldoorn de ruimte 1998-9 GEODESIA Apeldoorn ontwikkelt zich op verrassende wijze. De ge meente zet interessante co-producties op met bedrijfs leven en maatschappelijke organisaties. Uitdrukking van een eigentijdse manier van besturen van een 150.000- plus gemeente. Initiatief nemen, regisseren, samen plannen maken en daarvoor organisaties en burger- groepen aan tafel roepen, daar gaat het voortaan om. Uitvoering van taken wordt bij voorkeur uit handen gegeven. Zo kan de gemeente zich toeleggen op haar kerntaak: een stad in ontwikkeling besturen. Loopt u in plaats van marathons in vergaderzalen liever een pittig sprintje in de wandelgangen, kom dan naar Apeldoorn. De afdeling Ruimtelijke Informatie van de dienst Milieu, Mobiliteit en Openbare ruimte voorziet in de invulling van de geografische component van de Ruimtelijke Informatie voorziening. Het bureau Beheer Ruimtelijke Informatie draagt zorg voor het beheer van geolmetrische) bestanden en moet een belangrijke rol gaan vervullen bij de verdere uitbouw en integratie van geautomatiseerde informatiesystemen. Uw uitdaging Als stimulator en motivator kunt u leiding geven aan een vijftal mede werkers. U geeft met het nodige geduld richting aan ontwikkelingen op het gebied van CAD en GIS. In samenspel met o.a. I&A en andere afde lingen binnen MMO levert u een belangrijke bijdrage aan verdergaan de kwaliteitsverbetering van de serviceverlening. Binnen het bureau "cheer Ruimtelijke Informatie bent u verantwoordelijk voor perso neel, informatie, organisatie, financiën en productie. Daarnaast bent u medeverantwoordelijk voor het management van de afdeling. Uw profiel U bent creatief en zelfstandig en neemt graag initiatieven. Uw ken nis op het gebied van geodesie, cartografie en/of informatica heeft u verkregen door een academische/HBO-opleiding aangevuld met de nodige ervaring in de praktijk van de ruimtelijke informatie voorziening. U bent een echte teamwerker, flexibel, enthousiast en ondernemend.U kunt goed communiceren, zowel mondeling als schriftelijk. U beschikt over goede didactische vaardigheden. Ons aanbod Een uitdagende functie van 36 uur met grote verantwoordelijkhe den in een werkveld dat volop in ontwikkeling is en waarin veel ruimte is voor professionele ambities. Max. bruto salaris f 7590,-. Definitieve vaststelling van het niveau van de functie dient nog plaats te vinden. Vacaturenummer 9863. Meer informatie Voor meer informatie kunt u bellen met dhr. R.F.Th. Boekhorst, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Informatie, tel. 055-5802632. Bent u geïnteresseerd? Wij zien uw reactie dan graag uiterlijk vrijdag 25 september tegemoet. Uw brief met CV kunt u richten aan: Gemeente Apeldoorn, afd. P&O, mw. M.A. Schalkwijk, teamleider PIA, Postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Faxen of emailen is ook mogelijk: 055-5801107 - slotsj@apeldoorn.nl GEMEENTE APELDOORN

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 64