its Beleidsmedewerker landmeten en vastgoed GEMEENTE ELBURG GEODESLA 1998-9 De op de Noordwest-Veluwe en aan het Veluwemeer gelegen gemeente Ellyurg heeft ruim 21.000 inwoners. De gemeente heeft een viertal kernen, waarvan EIburg, met haar monumentale binnenstad, de grootste is. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren en een stafafdeling. De sector Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening bestaat uit de afdelingen Ruimte en Grond en Bouwen en Wonen. Wegens het vertrek van de huidige medewerker zoeken wij voor de afdeling Ruimte en Grond een: voor 36 uur per week Algemene informatie: De afdeling Ruimte en Grond omvat momenteel 19,3 formatieplaatsen (waarvan 4,3 landmeten c.a.). Tot de taakvelden van de afdeling behoren naast landmeetkundige werkzaamheden, kadaster en vastgoecfinformatievoorziening ondermeer het vervaardigen van bestemmingsplannen, het aan- en verkopen van onroerende zaken het beheer van de onroerende zaken, toerisme en recreatie en economische aangelegenheden. Functie-informatie: Als beleidsmedewerker landmeten en vastgoed: adviseert u bestuur en management omtrent het te voeren beleid op het gebied van kaartvoorziening en vastgoed informatie in algemene en technische zin; bent u belast met de uitvoering van het betreffende beleid; geeft u inhoud aan de overeenkomsten met het Kadaster aangaande de GBKN en landmeetkundige samenwerking. Hier- bij gaat het om kwaliteitsbewaking, voortgang en financiële afwikkeling; bent u gegevensbeheerder en geeft u als zodanig richtlijnen en aanwijzingen met jetrekking tot de inrichting van de vast- goedgegevenshuishouding, ook in andere dan de eigen sector; bent u applicatiebeheerder; verstrekt u informatie aan het publiek m.b.t. bovengenoemde werkzaamheden; verricht u overige werkzaamheden. Functie-eisen: Om deze functie goed te kunnen vervullen verwachten wij dat u: beschikt over een HBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld blijkend uit de opleiding HBO-landmeten, aangevuld met een applicatie op het gebied van Vastgoedinformatie; kennis heeft van en ervaring met GIS, bij voorkeur InfoCad; beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; specifieke kennis en ervaring heeft ten aanzien van de automatiseringsmogelijkheden binnen het vakgebied; een doel- en resultaat- alsmede een mensgerichte instelling heeft; een analytisch en probleemoplossend vermogen heeft. Salaris en informatie: Afhankelijk van uw opleiding en ervaring wordt u aangesteld in aanloopschaal 8 of unctieschaal 9 met een maximum van f5.911,- bruto per maand (salarispeil 1 april 1998, nieuwe structuur). Bij goed functioneren behoort een uitloop naar sch H 10 tot de mogelijkheden. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Riepma, chef van de afdeling Ruimte en Grond, telefoonnummer (0525) 68 40 33, tst. 310. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 70, 8080 AB EIburg, onder vermelding van vac.land" op d( linkerbovenhoek van de enveloppe.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 65