Account Manager Landmeten m/v TOPCOï\ The Leading Source (locatie Bunschoten) Vereisten: 420 1998-9 GEODESIA Topcon Europe B.V. is het Europese hoofd kantoor van Topcon Corporation te Japan, producent en leverancier van oogheelkun dige-, landmeetkundige en lasermeetsyste men. Wereldwijd zijn ruim 4.000 mede werkers voor Topcon werkzaam. Dankzij innovatieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt. Topcon Europe B.V. is vanuit Capelle a/d IJssel met ruim 75 medewerkers verant woordelijk voor de distributie, verkoop en technische ondersteuning van het complete Topcon programma in Europa. Voor de Nederlandse markt kent Topcon Europe B.V. een nevenvestiging te Bun schoten, Topcon Nederland, die verant woordelijk is voor de verkoop, ondersteu ning van het landmeetkundige, laser- en machinebesturingsprogramma van Topcon. Het actuele leveringsprogramma van de landmeetkundige divisie omvat ondermeer waterpasinstrumenten (optisch en digitaal), theodolieten, total stations (elektronisch, servo en auto tracking), GPS-systemen en de landmeetkundige software Civil Cad. In de komende maanden zal Topcon een aantal nieuwe landmeetkundige instrumenten introduceren. Voor de Nederlandse markt is Topcon op zoek naar kandidaten voor de functie van: Hij/zij wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van het actuele landmeetkundige Topcon programma en de introductie en verkoop van nieuwe instrumenten en systemen. Hoewel een relevante landmeetkundige achtergrond onontbeerlijk is, betreft het op de eerste plaats een commerciële functie. opleiding op bij voorkeur HTS-niveau, bijvoorbeeld weg- en waterbouw of landmeten relevante ervaring met landmeetkundige instrumenten en verwerkingssoftware zelfstandige, actieve en klantgerichte instelling goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden gedegen kennis van de Engelse taal ervaring in een commerciële functie is een pre Voor deze functie geldt, dat u komt te werken in een klein en enthousiast team, binnen een sterk groeiende internationale organisatie, die u bij gebleken succes voldoende groeimogelijkheden kan bieden. Voor meer informatie over deze functie kunt u 's avonds bellen met de heer A.P.J. Messing, telefoon 035 - 695 07 77. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te sturen aan: TOPCON NEDERLAND, t.a.v. de heer A.P.J. Messing, Postbus 72, 3750 GB Bunschoten.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 66