Technisch medewerkers onderwijs en onderzoek Sectie Mathematische Geodesie en Puntsbepaling Sectie GIS-technologie 421 GEODESIA 1998-9 De Technische Universiteit Delft is de oudste en grootste technische universiteit in Nederland. De TU Delft verzorgt 15 universitaire opleidingen, waarvan er 8 uniek zijn. 7 faculteiten bieden onderdak aan ruim 60 vakeenheden, die onderwijs geven en wetenschappelijk onderzoek van hoog niveau verrichten. Van de meer dan 13.000 studenten is bijna 10 afkomstig uit het buitenland. De TU Delft biedt werk aan ruim 5.000 medewerkers, van wie 2.700 tot de wetenschappelijke staf behoren. Binnen Europa bestaan wetenschappelijke betrekkingen met ruim 20 universiteiten. Daarnaast zijn er in heel de wereld talloze samenwerkings verbanden met universiteiten, instituten en bedrijven. Technologiebeleid voor de 21e eeuw: In een veranderende maatschappelijke, economische en culturele omgeving, neemt de TU Delft de uitdaging aan technisch-wetenschappelijk onder zoek en onderwijs nieuwe impulsen te geven. Hiertoe zijn onder meer tien interdisciplinaire technologiethema's aangewezen, die worden uitgewerkt binnen de nieuwe Delftse Interfa cultaire Onderzoekscentra (DIOC's), in onderzoek dat de grenzen tussen de traditionele technische disciplines overschrijdt. De Faculteit Civiele Techniek en Geoweten- schappen is recent gevormd door de cluste ring van de subfaculteiten Civiele Techniek, Geodesie en Technische Aardwetenschappen. De subfaculteit Geodesie verzorgt de uni- vei^itaire opleiding tot geodetisch ingenieur. Onderwijs en onderzoek worden uitgevoerd vanuit de secties Fysisch, Meetkundige en Ruimtegeodesie, Mathematische Geodesie en\Puntsbepaling, GIS-technologie, Geo-informatie en Grondbeleid, en Foto- grammetrie en Remote Sensing. Functie-inhoud U ondersteunt de werkzaamheden op onder wijs en onderzoek zoals het voorbereiden, uitvoeren en de nazorg van practica. Verder levert u een bijdrage aan het opstellen van onderwijsmateriaal. U ontwikkelt en onder houdt software en houdt zich daarnaast bezig met het opzetten, uitvoeren en analyseren van metingen en berekeningen. Tevens beheert en onderhoudt u de computers van de sectie betreffende hard- en software. U komt te werken in een ambitieuze werk omgeving met ruime mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling op het gebied van de mathematische geodesie, puntsbepaling en GPS. Persoonlijk profiel U heeft een HBO-opleiding, bijvoorbeeld Geodesie, en kennis van en affiniteit met mathematische geodesie, puntsbepaling en toegepaste ruimtegeodesie met GPS. Functie-inhoud U ondersteunt de werkzaamheden op onderwijs en onderzoek zoals het opzetten, de organisatie en het uitvoeren van practica. U instrueert en begeleidt studenten en levert een bijdrage aan het opstellen van onderwijsmateriaal. Verder ontwikkelt en beheert u de programmatuur en ruimtelijke gegevensbestanden voor een of meer onderzoeksprojecten, met name op het gebied van 3D-GIS en Virtual Reality. Daarnaast beheert en onderhoudt u diverse GIS-werkstations, -software en -data- bestanden van de sectie. Door de combinatie van de verschillende taken heeft u een veelzijdige en boeiende functie in een ambitieuze werkomgeving. Door het inno vatieve onderzoek en de beschikbare GIS tools worden u ruime mogelijkheden geboden tot persoonlijke ontwikkeling op het gebied van de GIS-technologie. Persoonlijk profiel U heeft een HBO-opleiding, bijvoorbeeld Geodesie, met een geografische oriëntatie. U heeft ruime ervaring met ESRI software (Are/Info, ArcView) en de bijbehorende programmeertalen (AML en Avenue). Verder heeft u kennis van ruimtelijke databases (SDE en Oracle) en UNIX. Ervaring met het verzorgen van practica strekt tot aanbeveling. Daarnaast heeft u goede contactuele en didactische vaardig heden. Van u wordt op termijn verwacht dat u ook bereid bent voor een aangrenzend of ander vakgebied, voor een beperkt aantal uren, te worden ingezet. Om hiervoor de benodigde competenties eigen te maken, worden u diverse faciliteiten aangeboden. De TU Delft biedt Voor beide functies geldt dat u in eerste instantie aangesteld wordt voor een periode van 1 jaar, waarna bij gebleken geschikt heid een vaste aanstelling volgt. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 5.730,00 bruto per maand bij een full-time aanstelling. De aanstellingen en de salarissen zijn conform TU Delft Ervaring met het verzorgen van practica strekt tot aanbeveling. Verder beschikt u over didac tische vaardigheden. U heeft affiniteit met programmeren en heeft kennis van C/C++ en UNIX of de bereidheid deze kennis eigen te maken. Van u wordt op termijn verwacht dat u ook bereid bent voor een aangrenzend of ander vakgebied, voor een beperkt aantal urpn, te worden ingezet. Om hiervoor de benodigde competenties eigen te maken, wprden u diverse faciliteiten aangeboden. de CAO Nederlandse Universiteiten. U wordt direct opgenomen in het pensioenfonds. Informatie Vj)or meer informatie over de functie bij de sectie Mathematische Geodesie en Punts bepaling kunt u contact opnemen met dr.ir. H. van der Marei (tel: 015 278 49 07, e-jmail: H.vanderMarel@geo.tudelft.nl) of ing. M.H.F. Martens (tel: 015 278 25 52, e-lmail: M.H.F.Martens@geo.tudelft.nl). Voor meer informatie over de functie bij de spctie GIS-technologie kunt u contact op nemen met ir. E. Verbree (tel: 015 278 25 84, ej-mail: e.verbree@geo.tudelft.nl) of drs. R.E. Kuunders (tel: 015 278 17 37, e-mail: r.b.kuunders@geo.tudelft.nl). Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met mevrouw R.M.J. van Akkeren Sciarone, Dienst Personeel Organisatie (tel: 015 278 19 84, e-mail: Rl.M.J.vanAkkerenSciarone@geo.tudelft.nl). Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, zien wij graag vóór 5 oktober a.s. tegemoet. Zend uw sollicitatie aan: Subfaculteit Geodesie, Dienst Personeel Organisatie, Postbus 5030, 2600 GA Delft. Vermeld op de linkerboven hoek van uw brief het vacaturenummer: voor de technisch medewerker, sectie Mathematische Geodesie en Puntsbepaling GE9810, voor de technisch medewerker, sjectie GIS-technologie GE9811. Uitgebreide informatie over de Technische Universiteit Delft vindt u op internet-pagina www.tudelft.nl

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 67