LELYSTAD LANDMEETKUNDIGE vm Lelystad, een dijk van een stad GEMEENTE Bezoekt ^es: 424 1998-9 GEODESIA m u i y Het gemeentelijk perso neelsbeleid is gericht op een toename van het aantal vrouwen en leden van etnische minder heidsgroeperingen. Daarom zal bij gelijke geschiktheid de voorkeur worden gegeven aan kandidaten uit deze groeperingen. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Lelystad, Postbus 91, 8200 Ao Lelystad. Stadhuisplein 2, telefoon (0320) 27 89 11 NB, acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken in een zelfbewuste stad Lelystad - hoofdstad van de provincie Flevoland - is een middelgrote, moderne en dynamische stad, gele gen aan de boorden van het Marker- en IJsselmeer. Het is in oppervlakte de grootste gemeente van Nederland waar ruimte, frisse lucht, helder water en een schone bodem deel uit maken van het woon- en ondernemersklimaat. Heldere projectmatige aanpak De gemeentelijke organisatie - aangestuurd door de burgemeester met vijf wethouders - kent een drietal diensten: de Bestuursdienst, de dienst Maatschappelij ke Zaken en de dienst Stadsontwikkeling en Openba re Werken. Daarnaast is er een projectorganisatie waar, verdeeld over zes projectgroepen, het ontwik kelingsplan van de stad vorm krijgt. De toekomstvisie voor Lelystad vraagt een andere manier van werken in een nieuwe structuur. De plannen daartoe zullen eind van dit jaar op papier gereed zijn. Uitdagende doelstelling De gemeentelijke organisatie zit midden in een boei ende en uitdagende fase, waarin het beheren van de stad wordt gekoppeld aan het verder ontwikkelen van de stad, op weg van nu zestigduizend inwoners naar, binnen tien jaar, tachtigduizend inwoners en een bijbehorend aantal arbeidsplaatsen van 32.000 (thans circa 18.000). Een aanpak waarin kwaliteit wordt ver kozen boven kwantiteit. Binnen de afdeling Bouwen, Vastgoed en Milieu, van de dienst Stadsontwikkeling en Openbare Werken, is de sectie Vastgoedinformatie verantwoordelijk voor de vervaardiging en bijhouding van de basisregistraties vastgoed. Hoofd product van de sectie is de object- gerichte Grootschalige Basiskaart, geheel opgebouwd m.b.v. Microstation, MGE en Oracle. Andere produc ten zijn: gemeentekadaster, adressen en Middelschali- ge Basiskaart. Verder heeft de sectie gemeentebreed een ondersteunende en coördinerende rol bij het gebruik en de integratie van deze basisregistraties in de werkprocessen. Inmiddels wordt bij diverse afde lingen, waaronder de afdelingen Technische Werken, Ruimtelijke Ontwikkeling en Groen, Recreatie en Natuur, gebruik gemaakt van de faciliteiten die de sectie Vastgoedinformatie te bieden heeft. Om de kwaliteit van met name de Grootschalige Basiskaart (GBKL) te kunnen garanderen is een goede bijhouding noodzakelijk. Daarom zijn wij op zoek die de gehele bijhouding van de GBKL zowel projectmatig als meer procesmatig aanstuurt. In de uitvoering komt dit neer op de volgen de hoofdtaken: - beheer en bijhouding van de GBKL; - projectmatige uitbesteding grotere meetbe- stekken; - onderhouden interne en externe contacten (ingenieursbureaus en contractpartners GBKN); - beheer GBKL database; - systeem- en netwerkbeheer op applicatie niveau (GBKL); - ondersteunen vastgoed coördinatie. Om de genoemde functie goed in te kunnen vullen denken wij aan iemand die voldoet aan de volgende eisen: - afgeronde opleiding op hbo-niveau, land meetkunde/geodesie; - ervaring met het inwinnen en verwerken van topografische en kadastrale metingen; - kennis van vastgoed- en geografische infor matiesystemen. Daarnaast moet de landmeetkundige oog hebben voor de kwaliteit die door de afne mers (intern en extern) wordt vereist. Salaris en rechtspositie: De functie is ingedeeld in schaal 9, minimaal f 3.998,-- en maximaal f 5.911,— bruto per maand. Het betreft een volledige functie (36 urige werkweek). De gemeentelijke rechtspo sitieregeling is van toepassing. Circa 14 dagen na plaatsing van deze adver tentie worden sollicitanten schriftelijk geïn formeerd over de voortgang van de procedure. Inlichtingen: Informatie over deze functie is te verkrijgen bij: J matie, telefoonnummer (0320) 27 84 62. Krijnders, chef van de sectie Vastgoedinfor-

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 70