Gemeente Emmen vraagt ENTHOUSIASTE GEO-INFORMATICUS Emmen, ruimte voor initiatieven 473 GEODESIA 1998-10 Emmen is een open groene stad, bekend om z'n fraaie woonwijken, het Noorder Dierenpark en de natuurrijke omgeving. De stad is de motor van de Zuidoost-Drentse economie. Uit de wijde omgeving komen mensen in Emmen winkelen, werken, zaken doen, studeren of recreëren. Ze komen er voor gezondheidszorg, sport en cultuur. Voor nieuwe initiatieven van onder nemer, toerist of student is er volop ruimte. Emmen heeft een gevarieerd winkel- en uit gaanscentrum, de grootste industrieconcentratie van het Noorden, de snelst groeiende tuinbouw sector van Nederland en het veelzijdigst onder wijsaanbod van Drenthe. MBO, HBO en bedrijfs leven werken er nauw samen. Ondernemers vinden er verder goed geoutilleerde bedrijven parken, volop ruimte, filevrije wegen en steun van de overheid. Langs de A37 (rond 2000 volle dig gereed) komen zichtlocaties voor bedrijven. Deze autoweg verbindt de Nederlandse A28 met de Duitse A31 (Bremen-Ruhrgebied) en biedt de snelste route tussen de Randstad en de Noord- Duitse havensteden. De gemeente Emmen telt 105.000 inwoners, ver deeld over de stad en veertien grotere en kleine re dorpen. Het grondgebied - Emmen behoort tot de grotere gemeenten van het land - meet 35.000 hectare met veel natuurgebieden en beschermde landschappen en met ruimte voor wonen, werken en recreëren. voor 36 uur per week bij de dienst Stadsontwikkeling, afdeling Geo-informatie. De afdeling De afdeling Geo-informatie is verantwoordelijk voor de geo-informatievoorziening binnen de gemeente Emmen. Zij zorgt voor de inwinning van basisgegevens middels een eigen landmeetkundige dienst, beheert de administratieve en geometrische basis bestanden en zorgt voor bewerking, presentatie en distributie van deze gegevens t.b.v. de gemeentelijke organisatie en externe opdrachtgevers. Daarnaast adviseert en coördineert de afdeling het gebruik van geografische informatie en de implementatie van daarbij behorende geautomatiseerde systemen. Functie-inhoud In deze veelzijdige functie bent u medeverantwoordelijk voor het functioneren en de verdere ontwikkeling van de geautomatiseerde systemen die gebruikt worden in de binnendienst. U onderzoekt en ontwikkelt effectievere productieprocessen, nieuwe producten en nieuwe technieken. Tevens bent u verantwoordelijk voor het coördi neren en bewaken van de samenhang van de werkzaamheden van de binnendienst. Naast deze op de afdeling gerichte taken vervult u een initiërende rol bij de verdere (beleids)ontwikkeling m.b.t. integraal geo-informatiebeheer voor de gehele gemeen te. U coördineert onder andere de IGOS-activiteiten tussen diverse afdelingen/ gebruikers en u bent verantwoordelijk voor een juist beheer van inhoud en structuur van de aanwezige basisbestanden en bijbehorende meta-informatie. Om deze functie goed te vervullen onderhoudt u in- en externe contacten en neemt u deel aan diverse overlegstructuren. Tenslotte vormt het actief verwerven van interne en externe opdrachten voor de binnendienst en het daaruit voortvloei ende relatiebeheer met opdrachtgevers een integraal onderdeel van de functie. Functie-eisen Wij verwachten van de kandidaat een opleiding HBO-geodesie, studierichting geo- informatica met daarbij een ruime werkervaring binnen het vakgebied geo-informa- tica; kennis van/ervaring met IGOS/UNIX/ORACLE is vereist. Belangrijk zijn eveneens goede communicatieve vaardigheden en coördinerend vermogen. Een psychologische test kan deel uitmaken van de procedure. Salaris-indicatie Het aan de functie verbonden salaris bedraagt maximaal f 6.572,- bruto per maand schaal 10. Het definitieve schaalniveau moet d.m.v. functiewaardering nog worden bepaald. Informatie Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer J. Koers, afdelingshoofd Geo-informatie, telefoon (0591) 68 54 70. Solliciteren Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan de heer W.J. Licht, Directeur dienst Stadsontwikkeling, t.a.v. P&O Stadsontwikkeling, Postbus 30001,7800 RA Emmen, onder vermelding van vacaturenummer 98.58. Positieve actie De gemeente voert in haar personeelsbeleid positieve actie voor vrouwen, etnische groepen en gehandicapten. Zij krijgen, als ze voldoen aan de gestelde functie-eisen, de voorkeur bij de selectieprocedure en worden daarom uitdrukkelijk uitgenodigd te solli citeren. Verder beschikt de gemeente Emmen over mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 51