Coördinator vastgoedinformatie (m/v) De gemeente Veldfi oven te/t ruim 40.000 inwoners die gebruik ma ben van een hoogwaardig voorzieningenniveau in de economisch en iandschappe/ijh aantrehhe/ijhe regio Eindhoven- Kempen/and. De gemeente heeft de afge/open Jaren een sterhe groei en ontwihheiing doorgemaaht. Dit hom t onder meer tot uitdruhhing in de gemeente/ijhe organisatie. Kernbegrippen daarbij zijn.- h/ant- gericht en h/antvriende/ijh,- f/exibei en dynamisch,- bedrijfsmatig en resuftaafgericht. De organisatie bestaat uit drie diensten, Stadsontwihhefing en Openbare Werf en.- We/z/Jn en Middefen en Ondersteuning. De directeuren van de diensten vormen onder leiding van de gemeentesecretaris het manage ment-team. Bestuur en medewerhers zijn gehuisvest in een aantrehhefijh en modern gemeente huis in een eigentijds city-centrum. Binnen de dienst Stadsontwihhefing en Openbare Werf en verzorgt de afdeling Technische Ontwihhe/ing de technische uitwerhing van fbestemmingsjpfannen. Daarnaast initieert de afde- fing onderhoudsprojecten en werht deze uit. De afde/ing Uitvoering begefeidt de uiteindefijhe reafisatie. Binnen de afdefingzijn medewerhers werhzaam op het gebied van projectleiding, projectcaicu- fatie, projectcoördinatie, administratief-Juridische ondersteuning, cuftuur. verheer, civie/tech- nieh vastgoeden bouwhunde. Voor gegevensverwerhing en ontwerp wordt gebruih gemaaht van moderne au torna tiseringshufpmiddefen. Binnen de afde/ing Technische Ontwihhe/ing zijn door uitbreiding een aantai vacatures ontstaan.- Vastgoedinformatie vormt een belangrijke basis voor het teken- en ontwerpwerk van de afdelingen Technische Ontwikkeling en Stedelijke Ontwikkeling. Daarnaast speelt vastgoedinformatievoorziening meer en meer een rol in de totale informatievoorziening. Naast de traditionele technische toepassingen worden ook administratieve gegevens ontsloten en gepresenteerd met geografisch georiënteerde systemen. Om het beheer en de distributie van vastgoedinformatie verder te professionaliseren is de volgende vacature opengesteld: voor 36 uur Functie-informatie: Als coördinator vastgoedinformatie bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit en actualiteit van de (grafische) vastgoedinformatie. U bent tevens gegevens- en applicatiebeheerder van de beheertoepassingen voor weg, riool en groen. U zorgt ervoor dat medewerkers de juiste basiskaarten aangeleverd krijgen voor de projecten waar zij aan moeten werken. Als vervanger van de medewerker vastgoedbeheer bent u in staat om landmeters aan te sturen en aanwijzingen te geven en de landmeetkundige gegevens te verwerken In het digitale basisbestand. U voert landmeetkundige berekeningen uiten vervaardigt tekeningen, matenplannen e.d.. li faciliteert gebruik van de beschikbare vastgoedinformatie buiten de afdeling Technische Ontwikkeling. U adviseert andere afdelingen op dit gebied. Ook levert u vanuit uw deskundigheid een belangrijke bijdrage aan het uitwerken en realiseren van de totale geautomatiseerde informatievoorziening. U begeleidt en coördineert de implementatie van nieuwe en gewijzigde systemen. Functie-eisen: U beschikt over: - een HBO-opleiding op het gebied van geoinformatica; - bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring, onder andere met - representatieve, communicatieve en coördinerende kwaliteiten; projectmanagement; - de vaardigheden en creativiteit om uw werkzaamheden goed te organiseren; - het vermogen om anderen te enthousiasmeren voor de verdere uitbouw het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband goed te functioneren; van de geografische informatievoorziening. Overige informatie: Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij u bij gebleken geschiktheid een brutosalaris tot maximaal f 6.572,-per maand bij 36 uur (salarisschaal 10). Verrassend veelzijdig 478 gemeente Veldhoven 1998-10 GEODESIA

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 56