Medewerker civieltechniek Medewerker projectcalculatie aanbestedingsbeleid bouwtechniek De afdeling Technische Ontwikkeling heeft continu vele projecten in haar portefeuille. Verdere uitbouw van een projectmatige aanpak leidt tot meer inzicht in de planning en status van deze projecten. Hierbij bewaken de verschillende projectcoördinatoren deze projecten en rapporteren hierover. lowel financieel (budgettaire bewaking) als capacitair (tijdsplanning van medewerkers en opleverplanning). Ier ondersteuning en begeleiding van de projecten is de volgende vacature ontstaan: voor 36 uur Functie-informatie: U ondersteunt de projectcoördinatoren bij het voorbereiden en het rapporteren over de voortgang van projecten. U doet dit enerzijds door het mee uitwer ken van plannings- en rappor-tage modellen en anderzijds door medewerkers te ondersteunen bij het opstellen en invullen hiervan. Vanuit uw verantwoor delijkheid levert u op deze wijze een belangrijke bijdrage aan het ontwikkelen en verankeren van dit instrumentarium. Ook bent u verantwoordelijk voor het aanbestedingsbeleid en voor de begeleiding van aanbestedingsprocedures. Ms onderdeel biervan onderhoudt u het prijzenbestand. U beoordeelt de bedrijfseconomische aspecten van projectcalculaties en offertes. In voorkomende gevallen adviseert u intern en extern betrokkenen. Op bouwkundig gebied bent u degene die de technische voorbereiding en afstemming van bouwkundige werken verzorgt. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de planmatige voorbereiding van het technisch beheer van gemeentelijke gebouwen. Hiervoor maakt u gebruik van een geautomatiseerd systeem voor gebouwbeheer. Functie-eisen: U beschikt over: - een HBO-opleiding in een bedrijfseconomische richting met een bouwkundige achtergrond; - werkervaring, bij voorkeur op het gebied van projectplanning en -rapportage; - vermogen om als representant en onderhandelaar op te treden; - het vermogen om binnen de afdeling motiverend en coördinerend op te treden; affiniteit met administratieve organisatie en geautomatiseer de gegevensverwerking - de creobviteit en het doorzettingsvermogen om van deze nieuwe functie een succes te maken. Overige informatie: Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt bij gebleken geschiktheid een brutosalaris geboden tot maximaal f5.91 /,- per maand bij 36 uur (salarisschaal 9). Binnen de afdeling Technische Ontwikkeling worden de inrichtingsplannen, zoals voorbereid door de afdeling Stedelijke Ontwikkeling, verder uitgewerkt. Als intern ingenieursbureau bereidt de afdeling de aanbesteding en uitvoering van deze plannen voor en stelt de hierbij benodigde detailtekeningen, bestekken en begrotingen op. In toenemende mate wordt hierbij uitgegaan van de RAW-systemabek. Door vertrek van een van de medewerkers is de volgende vacature ontstaan: voor 1 8 uur Functie-informatie: Uw taak is het civieltechnisch uitwerken van inrichtingsplannen voor het openbaar gebied. Ook stelt u de bestekken, bestekbegrotingen en bestektekeningen op en ontwerpt u minder complexe civieltechnische constructies. Primair richt u zich op het civieltechnisch vakgebied. Er is echter een ontwikkeling in gang gezet waarbij u en uw drie collega-engineers zich breder kunnen ontwikkelen. U biedt don bijvoorbeeld ook ondersteuning bij de uitwerking van plannen op bijvoorbeeld cultuur- en verkeerstechnisch gebied. Functie-eisen: U beschikt over: - een civieltechnische MBO-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde tekensystemen (bijvoorkeur Autocad); - bij voorkeur kennis en ervaring met de RAW-systematiek; - het vermogen om in teamverband te werken; - affiniteit met andere vakgebieden als cultuur- en verkeers techniek; relevante werkervaring; - een accurate werkwijze. Overige informatie: Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt bij gebleken geschiktheid een brutosalaris geboden tot maximaal f2.310,- per maand bij 18 uur (salarisschaal 7). Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Veldhoven, ter attentie van het hoofd van de afdeling Organisatie, Postbus 10101, 5500 GA Veldhoven. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedu re. Wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met de heer G. Hendriks (040-2584350), hoofd van de afdeling Technische Ontwikkeling. Uw schriftelijke sollicitatie verwachten wij uiterlijk 30 oktober. Geselecteerden moeten rekening houden met een eerste gesprek op 5 november en een eventueel vervolggesprek op 12 november. 479 GEO DES IA 1998-10

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 57