gemeente Boxtel De gemeente Boxtel zoekt creatieve en enthousiaste mensen om mede vorm te geven aan een slagvaardige klant- vriendelijke en product- gerichte organisatie. De gemeentelijke organisatie bestaat uit 6 afdelingen, waarvan 5 productgerichte en 1 ondersteunende afdeling. Een van de product- gerichte afdelingen is de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling. Binnen deze afdeling kan, op korte termijn, worden geplaatst een: LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER M/V voor 36 uur per week Functie-informatie De te benoemen functionaris draagt zorg voor de opmeting en verwerking van landmeetkundige gegevens ten behoeve van de ver vaardiging van de grootschalige basiskaart van de gemeente Boxtel en andere kaarten. De verwerking van gegevens benodigd voor de vervaardiging van straat- en huisnummerkaarten. Het' produceren van situatie- en overzichtstekeningen, het verzamelen, vastleggen en bewerken van basisgegevens en het aandragen van oplossingeij bij de ontwikkeling van diverse (bestemmings) plannen. Functie-eisen door studie of werkervaring verkregen MBO'w$rk- en denkniveau, bijvoorbeeld MTS landmeetkunde; kennis van en ervaring op het gebied van tekstverwerking en geautomatiseerde landmeetkundige systemen (fljlicro Station) ruime ervaring met de te verrichten werkzaamheden; uitstekende contactuele vaardigheden, alsmede een klantvriende lijke, flexibele en enthousiaste instelling zijn voor deze functie onmisbaar. Salariëring Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal 4.620,00 bruto per maand bij 36 arbeidsuren per week (schaal 7) Overige informatie: - Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, de heer A.W.L. Slaats, tel. 0411-655300. - Het streven is erop gericht personen uit die groepen te benoe men, die nu nog ondervertegenwoordigd zijn. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Boxtel, t.a.v. het hoofd van de afdeling Centrale Onderstèuning, de heer drs J.K. Fraanje, Postbus 10.000, 5280 DA Boxtel;.

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 11