Projectleider: "Hier wordt echt een beroep gedaan op mijn organisatorische en leidinggevende capaciteiten." Rijkswaterstaat 200 jaar Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat GEODESIA 1998-11 HBO'er (v/m) voor de afdeling Topografische Geo-informatie, Willemstad Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult al 200 jaar een belangrijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was in het begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoordelijkheid, tegenwoordig kent de organisatie de volgende 'kerntaken': bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid. Sinds 7 798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het vervullen van zijn taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij wer ken aan oplossingen met oog voor de samen leving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite: www. minvenw. nl/rws/perspectief Een van die specialistische diensten is de Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewerkers een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informatica, informatietechnologie, kennis en adviezen. Momenteel vindt er een cultuuromslag plaats naar een klant- en regie- georiënteerde organisatie, waar men zich sterk maakt voor een kostenbewuste, klant gerichte en zakelijke werkwijze. De afdeling Topografische Geo-informatie (TGT) opereert landelijk binnen het werkveld van de terrestrische geodesie. De afdeling kent vijf regionaal gesitueerde onderafdelin gen en een stafafdeling in Delft. Het werkge bied van de onderafdeling TGT-West betreft de provincies Zeeland en Zuid-Holland. Taken Als projectleider bent u in de eerste plaats verantwoordelijk voor de calculatie, voor bereiding en uitvoering van projecten. Tevens treedt u op als integraal projectleider bij de onderafdeling Overschrijdende Opdrachten. U houdt toezicht op uitbesteed werk en fungeert daarbij als contractbege leider. Daarnaast houdt u zich bezig met werkzaamheden op het gebied van het inwinnen, verwerken en presenteren van geo-informatie. U levert bijdragen aan pro- cesverbeterings- en productontwikkelingspro jecten, en draagt tevens uw steentje bij aan advisering en dienstverlening. Momenteel verandert de afdeling Topografische Geo- informatie van een productie- in een regie organisatie. De projectleider speelt daarin een belangrijke rol. Op zijn geodetische en organisatorische kwaliteiten zal dan ook een groot beroep worden gedaan. Eisen U beschikt over een HBO werk- en denk- ijiiveau op het gebied van landmeetkunde, waarnemingsrekenen of fotogrammetrie, en hebt organisatorische en leidinggevende Capaciteiten - met name in het projectma nagement. Uw kennis van de bedrijfsvoering, kwaliteitszorg en automatisering in de geo desie is een pre. Tot slot completeert een grote mate van zelfstandigheid uw profiel. Salaris lilw salaris bedraagt maximaal f 5.189,- bruto f}>er maand (schaal 8 BBRA '84), exclusief vakantiegeld. Informatie ^oor nadere informatie kunt u contact opne men met de heer drs. P.J.S.F. Gouw, hoofd jGT-West, telefoon (0168) 479 600, of ing. IJ.W. van der Bent, hoofd TGT, tele- tjoon (015) 269 14 09. Het betreft een functie waarin afwisselend wordt gewerkt <j>p kantoor, in het veld en op het water. Incidenteel dient er ook 's nachts gemeten te worden. LI kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Ten schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer PJ/C. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. ian: rwshelpdesk@tmpw.nl l-tet ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten èn leden van etnische minderheden in dienst tfemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Aicquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 49