A GEMEENTE "<Wi>°ALKMAAR Bert u leidinggevende capaciteiten nfzicht in Geo-informatiesystemen? lit Alkmaar Met 93.000 inwoners is Alkmaar het hart van de regio Noord-Holland Noord, een gebied met veel groen waar een hall miljoen mensen wonen. Voor de ontwikkeling en leefbaarheid van dit gebied is een vitale centrumstad van groot belang. Regionale samenwerking wordt steeds belangrijker. Alkmaar treedt bij regiovorming en regiopromotie dan ook als trekker op. Ook is Alkmaar economisch en ruimtelijk sterk verbonden met de noordvleugel van de Randstad. Maar ook in de stad zelf gebeurt veel. Alkmaar is een onderwijscentrum met uitstraling. De ontwikkeling van de binnenstad krijgt een grote prioriteit. Gemeente, instellingen en bewoners werken in wijken en buurten actief samen om de leefbaarheid te vergroten. Alkmaar is een prima plek om te werken en te wonen. Naast een gezellig uitgaansleven in de historische bin nenstad zijn er bos, strand en duinen en tal van educatieve, culturele, medische en sportieve facilitei ten. De gemeente Alkmaar is op de toekomst gericht. Een efficiënte en effectieve organisatie die de burgers, instellingen en bedrijven in Alkmaar en omgeving optimaal kan bedienen. Dienst Bij de dienst Stadsontwikkeling en Stadsontwikkeling Beheer zijn circa 400 mensen werkzaam. en Beheer Deze dienst kent drie sectoren, te weten Stadsontwikkeling, Stadsbeheer en Economie, Grond en Gebouwen. De afdeling Landmeten en Geo-informa- tie maakt deel uit van bovengenoemde sector EGG en beslaat 8 formatieplaatsen. De afdeling is volledig toegerust met de modernste apparatuur om alle voor komende landmeetkundige werkzaamheden uit te voe ren, zowel buiten (zelfregistrerende tachymeters) als binnen (cadsystemen op basis van Microstation, MGE en Oracle). De drie hoofdprocessen van de afdeling betreffen topografie tonder meer het volledig in eigen beheer bijhouden van de objectgerichte basiskaart), maatvoering (uitzetwerkzaamheden t.b.v. nieuwe eigendomsgrenzen en civieltechnische werken) en vastgoedinformatie. V.w.b. het laatste proces moet een nieuwe stap worden gemaakt, de invoering van een Geografisch Informatiesysteem (GIS), waarbij de afdeling een belangrijke rol heeft in de ontwikkeling en beheerder wordt van de geografische bestanden. Hoofd afdeling Landmeten en Het huidige afdelingshoofd vertrekt per Geo-informatie 1 juni 1999. Om de continuïteit te waar borgen, wordt vooruitlopend op zijn vertrek in zijn opvol ging voorzien. Als hoofd van de afdeling geeft u leiding aan de afdeling en vervult u een initiërende rol bij de verdere ontwikkeling, in het bijzonder van het GIS. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de landmeetkundige producten en draagt daar zelf aan bij. Binnen deze kaders bent u verantwoordelijk voor organisatorische, personele en financiële aangelegenheden en het onderhouden van interne en externe contacten en neemt u deel aan diverse overlegstructuren. Uw profiel U bent een ervaren geodeet op minimaal HBO-niveau, aangevuld met kennis van en ervaring met CAD- en GIS-systemen. Tevens hebt u een duidelijke visie op de ontwikkelingen op dit terrein. U denkt klantgericht. Dat u beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve en sociale vaardigheden, spreekt voor zich. Geboden Uw salaris bedraagt maximaal 7.590,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering. Belangstelling? Richt dan uw brief met curriculum vitae bin nen tien dagen aan de Gemeente Alkmaar, ter attentie van de heer B. van Langen, dienst Stadsontwikkeling en Beheer, Postbus 73,1800 AB Alkmaar, onder ver melding van vacaturenummer SOB 9817. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer R. Brouwer, hoofd sector Economie, Grond en Gebouwen, telefoon 072- 5142420, of met de heer H.W. Bakker, telefoon 072- 5142435. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. De gemeente Alkmaar streeft naar een evenwichtige vertegenwoordiging van vrouwen in alle geledingen van de organisatie. Er zijn uitstekende mogelijkheden voor kinderopvang. Tevens streeft de gemeente Alkmaar naar het in dienst nemen van mensen uit etnische groepen en mensen die onder de werking van de WAGW vallen. Vertegenwoordigers van deze groepen wordt met nadruk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. O 528

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 52