Uw maatvaste partner D medewerker GEO-informatie m/v Kernschattingen en GoF-toetsen leve ren extra informatie in de vereffe- nings- en toetsingsprocedure. Kern schattingen visualiseren de „getallen- brei" van w-toetswaarden. GoF-toets- grootheden objectiveren vervolgens de mate van overeenkomst van de kern schatting met de theoretische dicht heidsfunctie. Echter, kernschattingen gecombineerd met GoF-toetsen kun nen de bestaande procedure niet ver vangen, in die zin dat zij niet in staat zijn eenduidig een moment aan te wij zen, waarop moet worden gestopt met het verwerpen van waarnemingen en het aanpassen van het kansmodel. Ir. Rob Lemmens is per 1 augustus 1998 in dienst getreden bij het ITC in Enschede als universitair docent bij de divisie Spatial Information Theory and Applied Computer Science. Voorheen was hij via de TU Delft werkzaam als projectdeskundige aan de University of Zambia. INGENIEURSBUREAU BCC M advisering voorbereiding ontwerp uitvoering meer informatie op aanvraag, zie ook: www.ingbcc.nl Prins Mauritsstraat 17 Postbus 75, 4140 AB Leerdam Telefoon (0345) 63 96 96 Fax (0345) 63 96 66 E-mail post@ingbcc.nl 579 GEODESIA 1998-12 PERSONALIA At» BMEM-a, GRONDI^ De gemeente Venray neemt in Noord-Limburg een belangrijke plaats in als centrumgemeente. Naast de stedelijke kern Venray heeft de gemeente 10 kerkdorpen. Met een inwonertal van ca. 37.500 inwoners, een uitgebreid winkelcentrum, goede onderwijs- en welzijnsvoorzieningen en niet op de laatste plaats een uitgebreide diensten- en industriesector vormt Venray een aantrekkelijke gemeente om te wonen én te werken. Bij de afdeling Bedrijfsvoering Stedelijk Beheer komt de volgende functie vacant 16 uur per week Functie-inhoud: - het voorbereiden, ontwikkelen en formuleren van en adviseren over beleidslijnen op het terrein van de Wet Waardering Onroerende Zaken; j - het geven van advies' en bepalen van beleid omtrent GEO- informatie en Vastgoédregistratie. Functie-eisen: - hbo werk/denkniveau (hts GEO-informatie); - specialisatie waardeijing onroerend goed en/of vastgoed informatie is een pre; - ruime ervaring met geautomatiseerde verwerking van administratieve en geometrische vastgoedgegevens. Salariëring: Aan de functie is de indicatieve aanloopschaal 9 en functie- schaal 10 verbonden (minimaal f 3.998,- en maximaal f 6.572,-- bruto per maand). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De definitieve waardering van de functie dient nog plaats te vinden. Bijzonderheden: Ons personeelsbeleid; is erop gericht voorkeur te geven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. De gemeente Venray kent mogelijkheden voor kinderopvang alsmede een op maat gesneden ouderschapsverlofregeling. Sollicitatieprocedure: Uw reactie dient binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie te zijn ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders van Vjenray, Postbus 500, 5800 AM Venray, onder vermelding van het vacaturenummer PZ-525. Een eventuele gecombineerde functie met een andere gemeente is bespreekbaar. Nadere informatie omtrent deze functie kan worden inge wonnen bij de heer W. Backx, directeur Stedelijk Beheer, tel. (0478) 52 33 06. Acquisitie n.a.v. deze publicatie wordt niet op prijs gesteld

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 53