Gemeente Rijswijk COÖRDINATOR VASTGOEDINFORMATIE m/v 1998-12 GEODESIA Rijswijk is een zelfstandige gemeente centraal gelegen in het stedelijk gebied van de Randstad. Hier wonen 50.000 en werken ruim 30.000 mensen in een parkachtig opgezette gemeente voorzien van alle scholings- en ontspannings mogelijkheden. De dienst Openbare Werken is verantwoordelijk voor de inrichting en het beheer van de openbare ruimte. De sectie Landmeten Vastgoedregistratie (6 formatieplaatsen) van de afdeling Civiel Techniek is een onderdeel van de dienst Openbare Werken. Wij zoeken voor deze sectie een enthousiaste: voor 36 uur per week De sectie Landmeten en Vastgoedregistratie is verantwoordelijk voor de vervaardiging en bijhouding van de Groot schalige Basiskaart van Rijswijk. Naast deze en andere landmeetkundige taken heeft de sectie een belangrijke taak op het gebied van de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening. Hiertoe is een Vastgoedinformatiecentrum inge steld dat als doel heeft de gegevensstromen met betrekking tot vastgoedinformatie beter op elkaar af te stemmen en het gebruik te stimuleren. Denk hierbij aan kadastrale gegevens, Centraal Adressen Bestand, gebouwinformatie en koppelingen tussen deze gegevensbronnen en de topografische kaart via het GIS. Functie-informatie: De coördinator vastgoedinformatie zorgt ervoor dat het Vastgoedinformatiecentrum verder wordt ontwikkeld. Over basisvastgoedgegevens, administratieve organisatie, beheer en koppelingen zullen afspraken gemaakt moeten worden. Tevens coördineert u de uitvoering van projecten. Samenwerking met andere afdelingen, waaronder Bouw- en Woningtoezicht, Belastingen en Automatisering is hierbij noodzakelijk. Daarnaast zorgt u ervoor dat geometrische en administratieve vastgoedinformatie organisatiebreed beschikbaar komt. De vastgoedinformatie is zowel bedoeld voor binnengemeentelijk gebruik als voor informatieverstrekking naar de burgers. U heeft daarbij oog voor de vragen van de gebruikers. Functie-eisen: U beschikt over: HBO werk- en denkniveau; een duidelijke visie op de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening en bekendheid met ontwikkelingen op dit gebied: ervaring op het gebied van implementatie van vastgoedprojecten; kennis van en ervaring met vastgoedapplicaties; sociale en communicatieve vaardigheden en klantgericht denken; relativeringsvermogen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.594,00 en maximaal 5.91 1,00 bruto per maand in salarisschaal 9 bij een 36-urige werkweek. Een toelage tot het maximum van salarisschaal 10 6.572,00) behoort tot de mogelijkheden. Procedure: In onze organisatie werken op soortgelijke functies verhoudingsgewijs minder vrouwen dan er op de arbeidsmarkt beschikbaar zijn. Wij willen deze kans benutten om meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom zullen in dit geval vrouwen bij gelijke geschiktheid voorkeur krijgen boven mannelijke gegadigden. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer E. Dolle, hoofd van de sectie Landmeten en Vastgoedregistratie, telefoon 070-3959822. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en Wethouders van Rijswijk, Postbus 5305, 2280 HH Rijswijk, onder vermelding van vacaturenummer GV/98/07. Acquisitie naar aanleiding van deze publicatie wordt niet op prijs gesteld. 580

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 54