ersitair Docent Geo-informatievoorziening GEODEMA 1998-12 De Technische Universiteit Delft is de oudste en grootste technische universiteit in Nederland. De TU D^lft verzorgt 15 universitaire opleidingen, waarvan er 8 uniek zijn. 7 faculteiten bieden onderdak aan ruim 60 vakeen heden, die onderwijs geven en wetenschappelijk onderzoek van hoog niveau verrichten. Van de meer dan 13.000 studenten is bijna 10 afkomstig uit het buitenland. De TU Delft biedt werk aan ruim 5.000 medewerkers, van wie 2.700 tot de wetenschappelijk^ staf behoren. Binnen Europa bestaan wetenschappelijke betrekkingen met ruim 20 universiteiten. Daarnaast zijn er in heel de wereld talloze samenwerkingsverbanden met universiteiten, instituten en bedrijven. U Delft De Faculteit Civiele Techniek en Geowetenschappen is recent gevormd door de clustering van de subfaculteiten Civiele TechniekGeodesie en Techni sche Aardwetenschappen. De subfaculteit Geodesie ver zorgt de universitaire opleiding tot geodetisch ingenieur. Onderwijs en onderzoek worden uitgevoerd vanuit de secties Fysisch, Meetkundige en Ruimtegeodesie, Mathematische Geodesie en Puntsbepaling, GIS-technologie, Geo-informatie en Grondbeleid, en Fotogram- metrie en Remote Sensing. Functie-inhoud U levert een bijdrage aan zowel ae organisatie als de uitvoering van h|et onderwijsprogramma van de sectie. Onderdeel hiervan is het onderwjjs op het gebied van geo-informatie- systemen. U verricht en initieert onderzoek binnen het onderzoeks programma van de sectie met name op het terrein van geo-informatie voorziening. Het gaat hierbij om ontwerp, opbouw, beheer en exploitatie van informatiesysterrien voor onder meer ruimtelijke ordening, infra-structuur en gemeentelijk^ kadastrale toepassingen. De nadruk ligt hierbij op analyse en ontwerp in relatie tot deze toepassingen, waarbij enerzijds het specifieke karakter van de toepassingen en informatie-analyse een belangrijke rol spelen en anderzijds de toegan- kelij kheid, kosten/baten-aspectén en kwaliteit van de gegevens. Ëen deel van het onderzoek voert u in het kader van de 2e en 3e geldstroom uit. U publiceert regelmatig over de resultaten in onder meer weten schappelijke tijdschriften. U levert, indien nodig, een bijdrage aan de bestuurlijke taken binnen de sectie of de subfaculteit. Persoonlijk profiel U heeft een academische opleiding afgerond, bijvoorbeeld Geodesie of Informatica. U bent enthousiast en wilt actief meewerken aan het verder op- en uitbouwen van de activiteiten van de sectie. U beschikt over goede didactische kwaliteiten. U bent gepromoveerd dan wel bereid tot het verrichten van promotie onderzoek en heeft onderzoeks ervaring. Verder kent u de praktijk van de geo-informatie en heeft u de ambitie vanuit wetenschappelijk perspectief aan deze praktijk een bijdrage te leveren. U bent tevens in staat op een heldere wijze over uw onderzoek te publiceren. De TU Delft biedt Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 8.387,00 bruto per maand bij een full-time aanstelling. De aanstelling en het honorarium zijn conform de CAO Nederlandse Universiteiten. U wordt direct opgenomen in het pensioenfonds. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, verge zeld van een curriculum vitae, zien wij graag voor 15 januari 1999 tegemoet. Zend uw sollicitatie aan: Subfaculteit Geodesie, t.a.v. hoofd P&O, Postbus 5030, 2600 GA Delft. Vermeld op de linkerbovenhoek van de envelop het vacaturenum mer GE9816. Voor meer inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw prof.mr. J. de Jong (tel: 015 278 51 03). Voor meer algemene informatie kunt u contact opnemen met mevrouw R.M.J. van Akkeren Sciarone, Dienst Personeel en Organisatie (tel: 015 278 19 84, e-mail: R.M.J.vanAkkerenSciarone @geo.tudelft.nl). Uitgebreide informatie over de Technische Universiteit Delft vindt u op internetpagina www.tudelft.nl

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 55