Hoofd tekenkamer assistent-projectleider m/v Landmeetkundig operator opnemer Assistent-projectleider runner m/v vooreen succesvolle carrière 585 GEODESIA 1998-12 Ter optimalisering van onze activiteiten zoeken wij nieuwe specialisten voor onze afdeling Vastgoed, Geo-informatie en Geodesie (VGG) in District Midden, kantoor Almere: Uw taken U geeft sturing aan de activiteiten van de medewerkers van de afdeling VGG. Daarbij ondersteunt u het Hoofd Buitendienst en vervangt u hem eventueel. U bent verant woordelijk voor de planning en organisatie van de werkzaamheden op de tekenkamer, het beheer van instrumentarium en automati seringsapparatuur. Bovendien draagt u zorg voor een hoge kwaliteit van het CAD-teken- werk op de afdeling. Daarnaast adviseert en assisteert u de projectleider bij alle voorkomende werkzaamheden. Daarbij kunt u denken aan het maken van offertes, het technisch èn financieel begeleiden van projecten tijdens de uitvoering en het onder houden van contacten met opdrachtgevers. Wij vragen U hebt een HBO-landmeetkundige of gelijk- (vac.nr. 98-3-16) waardige opleiding afgerond en minimaal 3 (aar ervaring opgedaan in een leidinggevende functie op een tekenkamer, bijvoorbeeld als groepsleider of adjunct-hoofd. Bovendien hebt u ruime ervaring met analoge en digitale tekenwerkzaamheden, zoals AutoCAD 12, Miorostation en InfoCAD. U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen en een goed commercieel gevoel. Uw taken U draagt zorg voor het inwinnen van gegevens in de vorm van terrestrische metingen (inventarisatie, tachymetrie, waterpassing en GPS-metingen) en andere landmeetkundige technieken, zoals nauwkeurigheidswater passingen en deformatiemetingen. Ook verwerkt u landmeetkundige gegevens tot half- of eindproducten zoals profielen, hoogte- lijnen en Digitale Terrein Modellen (DTM). Daarnaast verricht u kadastraal technisch- administratieve werkzaamheden voor eigen domsregistratie en bereidt u de uitvoering en hermeting van kabel- en leidingtracés voor. U kunt zowel in de binnen- als buitendienst worden ingezet of gedetacheerd worden bij opdrachtgevers, waarbij zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met uw voorkeur. (vac.nr. 98-3-17) Wij vragen U hebt een relevante MBO- of HBO-opleiding geyolgd en daarna tenminste 5 jaar ervaring mqt de bovengenoemde werkzaamheden opgedaan. U kunt goed zelfstandig werkzaam heden verrichten en weet goed om te gaan met geautomatiseerde systemen als nfoCAD, IGOS, Microstation en AutoCAD. 'Oranjewoud' is een snel groeiend ingenieursbureau dat actiefis op het brede terrein van wonen, werken, recreëren en mobiliteit. De belangrijkste werkgebieden van de ruim 2000 mede werkers zijn: bodem, water en milieu, inrichting van stedelijk en landelijk gebied, infrastructuur, toerisme, recreatie en sport, milieutechnologie, bouw, geodesie en geo-informatie, fotogrammetrie, vastgoedadvisering en automatiseringsdiensten. 'Oranjewoud' heeft hoofdvestigingen in Heerenveen, Deventer, Almere, Oosterhout en Capelle aan den IJssel. Uw sollicitatie Stuur binnen 2 weken na verschijning van dit blad uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer op brief en envelop naar: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V. Afdeling Personeel Organisatie District Midden T.a.v. Harrie Wagter Postbus 10044 Uw taken Bij alle voorkomende werkzaamheden adviseert en assisteert u de projectleider in de breedst mogelijke zin. Daarbij denken we aan het maken van offertes, het begeleiden van projecten tijdens de uitvoering, het bewaken van projecten in zowel technische als financiële zin en het onderhouden van contacten met de opdrachtgever. Wij vragen Na het afronden van een HBO-landmeet- kundige of gelijkwaardige opleiding hebt u zowel in binnen- als buitendienst ervaring oranje (vac.nr. 98-3-18) opgedaan met landmeetkundige werkzaam- neden in het algemeen en het houden van andmeetkundig toezicht bij civieltechnische objecten. U beschikt over uitstekende cóntactuele eigenschappen en hebt een goed commercieel gevoel. De arbeidsvoorwaarden van 'Oranjewoud' rrjogen uitstekend worden genoemd. Uw salaris wordt vastgesteld op basis van opleiding en ervaring. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met Akos Urban, afdelingshoofd VGG in District Midden, telefoon (036) 539 65 40. woud 1 V/wlUUw 1 uv 1 1301 AA ALMERE-STAD

(NGT) Geodesia | 1998 | | pagina 59